Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Інформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області

Інформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області


ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!

Гуляйпільське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області нагадує всім жителям Гуляйпільського району, що адаптивний карантин в Україні подовжено до кінця поточного року. Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 13 жовтня (Постанова КМУ №956). В порівнянні з попередніми рішеннями внесені деякі зміни, але основні вимоги до кожного громадянина залишаються попередніми. Це носіння маски/респіратора в громадських будівлях, на ринках так, щоб були прикриті ніс і рот; мити руки з милом або обробляти спиртовмісним антисептиком після відвідування громадських місць, використання туалету; утримуватися від контакту з особами, які мають ознаки респіраторних захворювань; самоізолюватися у разі виникнення симптомів респіраторного захворювання.

На даний час Гуляйпільський район відноситься до «жовтої зони». Але, в разі погіршення показників за якими території поділяють на зони, Державною комісією з питань ТЕБ та НС може бути встановлено «помаранчеву» (як у сусідніх Пологівському та Оріхівському районах) та «червону» зони.

Тому, в черговий раз наголошуємо! Кожному громадянину необхідно дотримуватися обмежувальних заходів, які затверджені Постановами КМУ, Постановами головного державного санітарного лікаря. У разі виникнення перших ознак хвороби, потрібно негайно звернутися за медичною допомогою.

Напередодні виборів, які відбудуться 25.10.2020р. рекомендуємо всім, хто прийде на виборчу дільницю дотриматися рекомендацій, які розроблені Міністерством охорони здоров’я.

Інформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій областіІнформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій областіІнформує Гуляйпілське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1