Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Інноваційне рішення автоматизації гардеробів - конвеєр для одягу

конвеєра для одягуСучасні технології постійно рухаються вперед, спрощуючи наше життя і роблячи його комфортнішим. Автоматичний гардероб – інноваційне рішення для поліпшення сервісу на підприємствах, в місцях великого скупчення людей, і до того ж економічно вигідне для власників бізнесу. Його установка і впровадження в роботу можливі вже зараз.


Компанія «Фреш» знає, як модернізувати процес зберігання та видачі речей в гардеробних, полегшивши при цьому роботу персоналу і значно заощадивши площу.


Установка конвеєра для одягу в театрах, концертних залах, фітнес-клубах, на виробництвах, складах уніформи і в інших місцях, які вимагають зберігання та видачі великої кількості верхнього або змінного одягу - зручне рішення сьогоднішнього дня! Використовуючи RFID систему зчитування номерків, власнику речі потрапляють прямо в руки автоматично. Конвеєр вибирає і видає одяг, прикріплений за конкретним номерком (RFID чіпом власника). Для ідентифікації власника є можливість використовувати персоналізовані номерки або водонепроникні браслети.


Як бачите, при використанні такого роду автоматичного гардеробу:  • Пропадає необхідність шукати сезонних / постійних співробітників-гардеробників. Для цифрового управління конвеєром, контролювання його роботи, досить 1-2 віддалених працівників.

  • Власники закладів та підприємств, які потребують великих гардеробних, автоматичного складу уніформи, заощадять таким чином на оплаті праці.

  • Конвеєр для одягу займає в кілька разів менше місця, аніж звичайні гардеробні приміщення. Звільнену площу можна використовувати доцільніше.

  • Автоматична RFID система зчитування номерків працює швидко, проста в управлінні і має безліч додаткових функцій. З нею ви отримуєте гардероб, конвеєр якого оперативно реагує на запити власника чіпа в будь-який час доби.
  • Автоматичні двері видачі уніформи або речей виключають можливість отримання речей позачергово, стовпотворіння людей, видачу чужого одягу та інше.

  • Кожен власник підвищить статус свого закладу, підприємства, оскільки вийде на абсолютно новий, сучасний рівень обслуговування відвідувачів або персоналу - автоматизує даний процес.


Це надійно, це швидко, це економно! Автоматизація гардеробних приміщень «під ключ» досить доступна послуга і швидко окупається, якщо звернутися до прямих виробників системи. З нею ви зможете встановити автоматичний склад уніформи, модернізувати або створити нові автоматичні гардероби, встановити конвеєри для одягу.


RFID – нові технології, які зберігають час та гроші!


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1