Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кабінет здоров’я доктора Антонюка стане найкращим варіантом у вирішенні проблеми зайвої ваги!

Велика кількість людей на нашій планеті, країна, якій ми проживаємо не є виключенням, страждає від зайвої ваги. Багато з них задаються питанням, як вирішити цю проблему, і саме тому розвиток дієтології сьогодні - один із найважливіших напрямків у медицині.


Причиною ж ожиріння може стати відразу декілька факторів: нездорова їжа і надмірний вміст в ній цукру, відсутність фізичних навантажень, а також постійний сидячий спосіб життя. Частіше за все, люди не хочуть змінювати свій ритм життя і лишають все як є.


Проте лікар Антонюк - та люди, яка змогла себе побороти і змінитись! В далекому минулому він стояв в рядах тих, хто страждає від лишньої ваги, а сьогодні він сам допомагає таким людям, оскільки точно знає, як з цим боротись!


Цілих 70 кілограмів Сергій Андрійович втратив лише за рік і тепер він хоче поділитись своїм методом із кожним, хто цього потребує!


Життєвий досвід - найважливіше, що повинно бути у дієтолога, адже, не знаючи всього різномаїття людей і особливостей кожного з них, важко підібрати правильне рішення. Лікар Антонюк точно зможе запропонувати Вам приклад свого схуднення!


На сьогодні вже доведено, що їжа здатна викликати стійку психологічну залежність, позбавитись якої досить складно. Саме тому кожному, хто страждає від цієї проблеми, просто необхідний справжній професіонал в області дієтології.


Саме тому психічне здоров’я - чи не найважливіший аспект у питанні схуднення. Сергій Андрійович допоможе Вам подолати всі Ваші страхи, комплекси і проблеми, які виникли з появою зайвої ваги і Ви не будете відчувати себе наодинці.


Кабінет здоров’я доктора Антонюка - неймовірно ефективне місце для кардинального змінення Вашого життя в струнку і здорову сторону!


Не хвилюйтесь за свій вік, стать чи соціальний статус, адже наш дієтолог працював з дуже великою кількістю людей і має просто колосальний досвід.


Часто після аматорських дієт, люди просто зриваються і повертаються до початкової точки, анулювавши всі результати декількома днями. Метод, розроблений Сергієм Андрійовичем, не вимагає кардинального контролю, тому наш курс не стане сильним стресом Вашому організму.


Наш дієтолог приділяє дуже важливу роль етапу, який слідує безпосередньо після схуднення, адже набагато важче втримати планку. Саме тому активне життя повинно стати для Вас постійним супутником.


Найголовніше - індивідуальність кожного пацієнта, як фізіологічні, так і психічні, саме тому доктор Антонюк приділяє багато уваги саме поглядами на життя своїх пацієнтів.


Така методика працює і сьогодні, тому не відкладайте на завтра те, що просто необхідно зробити вже сьогодні і звертайтесь до нашого кабінету здоров’я!


Джерело: http://dieta-legko.com.ua/


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.