Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кабмін встановив норму споживання газу для населення без лічильників 4,4 куб.м на людину в місяць

Кабмін встановив норму споживання газу для населення без лічильників 4,4 куб.м на людину в місяцьКабінет Міністрів вирішив встановити норму споживання природного газу побутовими споживачами для приготування їжі (при підключеному централізованому гарячому водопостачанні) без наявності лічильника на рівні 4,4 куб. на людину в місяць.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в середу, подивитись відео можна тут http://mahnograd.com/zasidannya-kabinetu-ministriv-ukraini-24022014-pryama-translyatsiya.html.

За словами прем′єр-міністра Арсенія Яценюка, дана постанова він має намір підписати відразу після погодження Міністерством фінансів. Міністр фінансів Наталія Яресько попросила надати їй 24 години на узгодження.

Відповідну пропозицію на Кабмін було винесено міністром енергетики та вугільної промисловості Володимиром Демчишиним.

"Двадцять першого вересня 2015 року постанова про зниження норм споживання газу в два рази було оскаржене. Є рішення Окружного адміністративного суду Києва, який скасував дію цієї постанови. На жаль після цього було рішення Апеляційного суду і Вищого адміністративного суду двадцять восьмого січня 2016 року, який , насправді, ця постанова скасувана. Тому в даний час, нам потрібно принципово швидко прийняти іншу постанову, яка дозволить врегулювати це питання", - заявив міністр.

Згідно з його заявою, норма 4,4 куб. м на людину на місяць розрахована як середньорічне використання газу цієї категорії споживачів.

Також Демчишин заявив про намір обласних газопостачальних компаній з лютого виставляти платіжки виходячи з норми 6 куб. м на людину на місяць. "За нашою інформацією, вже з лютого облгаз мають намір виставляти вже подвійну ставку, за нормами 6 куб.м газу. Не кажучи вже про те, що, за період з першого жовтня вони планують перерахувати", - додав він.

За словами Яценка, єдина норма 4,4 куб. м на людину на місяць буде діяти до прийняття Кабміном діференціірованних по регіонах норм споживання.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1