Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Канада розширила перелік фізичних і юридичних осіб Росії, щодо яких діють персональні санкції.

Канада розширила перелік фізичних і юридичних осіб Росії, щодо яких діють персональні санкції.До списку додані 15 осіб, у тому числі шість "депутатів Держдуми РФ", які були обрані на території анексованого Криму. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ Канади.

У повідомленні МЗС Канади відзначається, що санкційний список поповнився "для підтримання необхідного тиску на Росію, поки вона повністю не виконує свої міжнародні зобов`язання щодо України".

Як йдеться у повідомленні, ці санкції є відповіддю на обрання в Держдуму РФ 18 вересня "депутатів", які проживають в анексированому Криму. "Канада не підтримує легальність і підсумки виборів, проведених на окупованому Кримському півострові, як ніколи не визнає незаконну анексію Росією Криму і Севастополя", - заявили в МЗС Канади.

"Дане рішення Канади також слугує для підтримки ефективності існуючих санкцій, а головне - для підтримки тиску на Росію для виконання нею Мінських угод", - сказано в повідомленні.

Відомо, що це будуть особи, обрані до російської Думи. До санкційного списку входить 151 фізична особа та 37 юридичних осіб (компаній), відносно яких діє заборона на подорожі в ЄС та замороження активів на території Євросоюзу у зв’язку з їхньою роллю в анексії Криму або підтримці Росією сепаратизму на сході України. Європейський Союз продовжив запроваджені раніше санкції проти Росії у зв’язку з анексією Криму і Севастополя до 24 червня 2017 року.

УНІАН

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1