Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кар′єр у Гуляйполі!!! Читай та дивись ролік...

Кар′єр у Гуляйполі!!! Читай та дивись ролік... Кар′єр в нашому Гуляйполі, та питання екології! Ви бачите скільки мре молоді. 50% чоловіків та 40% жінок(це оф.статистика) не доживають до пенсійного віку!!!!
Сьогодні немає держави, ми владою називаємо декілька крупних міліардерів, які хотять нагребти ще більше.
Кар′єр, добре. хочете розробляти, так покажіть державну програму, доведіть на відкритих круглих столах, та народних слуханнях, що прийшов той момент, коли державі просто необхідні дані ресурси...
З наючи що там небезпечні хімічні сполуки, ведіть добуток шахтним способом, з конкретним планом і дієвими засобами захисту водних ресурсів та нашого повітря... Давайте компенсацію населенню, за те що ми проживаємо в цій зоні.Розвивайте інфраструктуру району.
Обіцяєте що це безпечно то назначайте конкретних людей, яких всі знатимуть і з яких питатимуть. Бо коли наша"влада" одноосібно дає такі дозволи...то його відповідальність не повинна обмежуватися 4 роками в "кріслі". Йде людина з цього місця і знає, що якщо я підписав дозвіл на те, що дійсно розвиває Гуляйпільський р-н. то отримує надбавку. а ні. то хай відповідає за це матеріально сам з поколіннями своїх нащадків (щоб включили свої мізки). і в тюму.
А то молодці, придумали, просидіти в теплому кабінеті, отримувати за ЦЕ гарну зарплату, потм ще отримати на лапу за підпис. та звалити на комфортну пенсію...а ви(тобто) люди, осли, мовчіть...
Завтра, не доведи господи, ви захворієте якоюсь болячкою...Ви витратите в десятки разів більше ніж ви заробите, якщо й підете в кар′єр, Чи Вам оплате лікування, хтось з наших при владі(з свого карману).
Я декілька разів чула, що всі крупні бізнесмени району "за".
Самі подумайте, у вас тисячі гектарів землі, хай і сотня, ви все життя на них працюєте.... дуже захочеться кар′єр, коли земля буде вся заражена...
В них просто нема виходу, з варіантів,або продати бізнес. або розоритися. вони звичайно продадуть, то і є їх "за".... Така скільки ж вас людей залишиться без роботи....
Коли бізнесмен знає, що його "проти" підтримується тисячами людей району , то він вже не голосує "за"...
Я надіюся, що ті люди які читають цей форум, реально побачать що вони не стадо баранів, чи біомаса чи бидло... як називають їх в вищих колах..
Якщо Ти проти, знайди та переконай , покажи реальну картину ще десятку чоловік...
Наш народ по ряду причин змінив свої пріоритети. "Влада, верхи" зараз це в нас це ті - хто має гроші та викликає страх!!!!
Агов!!!!!!!!!!!!!! Люди влада це ТИ, це кожний підприємець, прибиральник та домогосподарка, в яких є мета та переконання, влада-ЄДНІСТЬ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Не може 50 чоловік з грошима вирішувати за ТЕБЕ+29 999 чоловік(прибл.)району. Сьогодні в нього гроші, але завтра, по ряду причин він може стати бомжом.. та для нас це бже буде пізно.....
Робочі місця це фобрика, завод, с/г, хай вкладають кошти та відновлюють (є приміщення є робочі - це вже немало для початку). А ви вимагайте у місцевої влади звітів діяльності та строків, які є в предвиборчих програмах.
Я взагалі не розумію людей. які говорять :"... та що я можу, я маленька людина..", або..."та за нас все вирішили..". Який Ти "маленькі "хто за Тебе вирішив??? Ти владою називаєте своїх слуг, на то вони і службовці, щоб служити Тобі, та вирішувати Твої проблеми! Саме Ти з своїми податками платиш їм зарплату, ти поставив їх на ті місця, де вони зараз сидять, та саме тобі вони повинні звітувати про свою роботу... Тих кого ти називаєш ладою, це твої найняті робітники Зрозумій!
На сьогодні, основною проблемою району стоїть питання відкриття кар′єру та перенесення нашої лікарні в Пологи... НАШОЇ! Хто дав право або згоду нашим "обранцям" на такі дії. Ти особисто давав...???? Хто сказав, що мов це наказ з верху???
З якого верху???
Люди! годі слухати що нам каже влада міста та району в своїх відписках, кажіть їм. Є проблема, формулюйте в колективному запиті, збирайте підписи зацікавлених в цій проблемі, і в міську ат районну раду. У нас є чудове КСК де наші обранці повинні відповідати на пряму на всі виникаючі питання та давати конкретні роз′яснення.
Я в шоці з наших мед. працівників, коли їм говориш, що піднімайте самі перші питання перенесення лікарні в Пологи, вони з переляканими очіма говорять, що як так, хто вони такі, що є головний лікар, та знову ж таки рай рада, міськ рада та адміністрація, де це все вирішується. боячись втратити робочі місця...
Шановні медичні працівники, не більше як через рік, а це всього якісь 330днів, а можей раніше, їх втратите, якщо будете і далі сидіти та пліткувати в своїх кабінетах.. Збирайтеся та йдіть до тих розумних чиновників, які беруть на себе такі рішення, та запитуйте в них, як вони збираются утримувати та годувати вас і ваші сім′ї. Хай тоді спробують відмазуватися... У нас є чудова лікарня, а у Вас робота. А те що вних якісь накази та проблеми, хай вирішуютьїх самі, за це Ви платите їм зарплату...............
Те саме стосується відкриття кар′єру, на даному сайті є маса інформації, яка відображає реальну його картину,... вже багато людей "проти", але не всі знають що з цим "проти" робити.... Шукайте однодумців серед знайомих та сусідів, ОБ′ЄДНУЙТЕСЯ. Але це все потрібно робити швидко, вже сьогодні. Пишіть офіційні запити нашій владі, і хай пояснюють, хто їм дав право вирішувати за ВАС!
Думати, що хтось вирішить а ти відсидишся та перечекаєш - МАРНО, поодинці ми нічого не зробимо.
Будьласка!!!!!!! ВІДКРИВАЙТЕ ОЧІ ТА РОТИ!!!!!!. ВЛАДА це ТИ!!!!!!!!!!!

СРОЧНО ДИВИСЬ!!!

28

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 32  Stepan  13 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Перепрошую за наявність, граматичних помилок, даються в знаки навчання на рос.мові та тривалий час спілкування, але я честно, на відміну від Азарова М.Я, намагаюсь вивчити рідну мову .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 32  Stepan  13 березня 2013, 00:00цитувати виділене
До Адміністратора : попереджуйте про обмеженя кол- ва символів в коментарях, бо половина "канула в лета".
Що до "Фільма жахів", маю де-які сумніви, що до достовірності інформації, наприклад звідки у Вас, досить конкретна "карта" з прив′язкою до місцевості, майбутьного розташування кар′єру, його глибина та розміри,джерело? Як відомо мені ця інформація на 100% не відома а ні геологам, ані майбутьнім розробникам. Рішення сесії подано так, щоб можливо було побачити, тільки потрібні Вам уривки.
До Влади і ГЗК "Гайчурський", відсутьність інформації, породжуе плітки, можливо і не зовсім правдиві, і людей які Свято в них увірують, Вам не переконати ніколи.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 32  Stepan  12 березня 2013, 00:00цитувати виділене
На всі 100% згоден з автором цієї статті, що влада це МИ, що чиновники мусять працювати на НАС а не навпаки, маєш власну думкумаєш власні погляди доводь, переконуй, НЕ МОВЧИ!
Але що до карьера, не слід однобоко висвітлювати це питання. Давайте будемо реалістами, ніхто із інвесторів не вложить а ні грівні в наші "промислові" обьекти, тому що не робітників (кваліф.людей які можуть та мають бажання працювати) а ні пром.бази(споруди,обладнання іт.д) ні в Гуляйполі ні в р-ні не залишилося, всі інвестиції зводяться до маштабів цехів з кількістью обітників до 50 максимум 100 чловік, інвестору простіше вкласти кошти в новий завод, фабрику у місцевості з більш розголуженою інфраструктурою. Люди які живуть у міцевості де МОЖЛИВА розробка (Мирне, Комсомольске, В.Терсаі т.д. та і саме місто) далеко на всі проти карьера, як що буде доведена. економічна доцільність та відностна екологічна безпека проекту, і я розумію чому. Стосовно високого рівня людей які не доживають до пенсійного віку, погл
 0  або