Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Керчінський міст будують краном, виготовленим для спорудження запорізьких мостів

Керчінський міст будують краном, виготовленим для спорудження запорізьких мостівПлавучий кран, що будувався на Севастопольському морському заводі та призначався для спорудження мостів через річку Дніпро в Запоріжжі зараз використовується для будівництва мосту через Керченську протоку. Його було конфісковано Російською Федерацією. Про це в ході пленарного засідання Верховної Ради України заявив народний депутат, член фракції “Блок Петра Порошенка” Петро Сабашук, передає 112 канал.

“Кран, який побудували у Севастополі, було Російською Федерацією конфісковано. Сьогодні є питання його повернення або компенсації цих грошей (виділених на його будівництво, – ред.), тому що, як відомо, на жаль, наш запорізький кран сьогодні будує Керченську переправу, і навіть його не перефарбували. Єдине, що радує, – що він будує її, пофарбований у жовто-блакитний колір”, – сказав Сабашук.

Зазначимо, кінцевим власником Севастопольського морського заводу (Севморзавод), на якому було побудовано вищезгаданий плавкран, є президент України Петро Порошенко. У 2015 р. так званий “уряд” Севастополя націоналізував низку підприємств міста, в тому числі “Севморзавод”. Пізніше підприємство стало філією російського судноремонтного заводу “Звьоздочка”.


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1