Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Книгоманія-2018 у Львові

Одинадцять років поспіль навесні у Львові проходить Дитячий Форум – один з найбільших фестивальних заходів для дітей в Україні. Цього року у його рамках відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2018». Переможці обласних турів з 15 регіонів України та міста Львова взяли участь у літературних, творчих, мистецьких, спортивних та освітніх програмах. Усі ці заходи мають на меті продемонструвати дітям та їхнім батькам безмежність можливостей для розвитку, а також в часи гаджетів популяризувати читання серед дітей та підлітків.

Запорізьку область на фестивалі представляли учениця 7 класу Гуляйпільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Єлизавета Мирошник та шестикласниця із с. Велика Білозерка Великобілозерського району Аріна Супрун.

Команда громадської організації «Форум видавців» створили всі умови для комфортного перебування учасників у місті та організували для них цікаву пізнавальну програму. Протягом трьох днів, з 10 по 13 травня, у Львівському палаці мистецтв книгомани відвідували Дитячий форум, де для них проводилися: ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок, фестиваль дитячого читання «Книгоманія», дитяча книжкова премія «Левеня», парад учасників, квести на різну тематику, виставки та багато іншого.

Книголюби мали можливість взяти участь у брейн-штормінгу «Як довести підліткам, що читати не страшно?» разом з українськими письменниками Тетяною Стус, Дарою Корній, Олегом Чаклуном та Іваном Андрусяком.

Захоплююче пройшов квест «Книжкова революція», організаторами якого виступили Наукова бібліотека ЛНУ ім. І. Франка, ГО «Форум видавців» та Львівська обласна державна адміністрація.

Урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2018» відбулася у Науковій бібліотеці ім. І. Франка. Гостями вечора була редакція Простору української дитячої книги «БараБука».

Юні любителі читання стали ніби студентами-випускниками першого курсу Хогвардської школи чарівників. Іх зустрічали герої знаменитої книги-фентезі.

Всі учасники конкурсу отримали грамоти та книги.

Крім Дитячого форуму книгоманам пощастило відвідати Ботанічний сад Львівського Національного університету ім. Івана Франка та піднятися на «Високий замок» - найвищу точку міста Лева.

«Книгоманія» подарувала учасникам нових друзів, однодумців, яскраві враження і безліч позитивних емоцій. І все це завдяки любові до книги і читання.

Книгоманія-2018 у ЛьвовіКнигоманія-2018 у ЛьвовіКнигоманія-2018 у Львові
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1