Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Книжковий фонд Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнився

Книжковий фонд Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнився новою книгою краєзнавчої тематики "Гуляйпільська прокуратура".

Це нова праця відомого нашого земляка- краєзнавця Івана Кириловича Кушніренка, яку він написав разом із співавтором Дмитром Сергієвичем Семіголовським. Матеріали, які зібрані в книзі, розповідають про історію створення та розвитку прокуратури Гуляйпільського району Запорізької області, про людей, які стояли і стоять на сторожі закону.

Книга стане у пригоді всім, хто цікавиться історією рідного краю.

Книжковий фонд Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнивсяКнижковий фонд Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнивсяКнижковий фонд Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнивсяКнижковий фонд Гуляйпільської центральної районної бібліотеки ім.В.Діденка поповнився
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 299  Hector  28 квітня 2016, 21:29цитувати виділене
Стоять на сторожі Закону? Скоро подивимось, як прокуратура стоїть на сторожі Законів. Хоч у нас Закон,як дишло куди повернув так і вийшло.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 119  Найвільніша Україна  28 квітня 2016, 20:38цитувати виділене
Цікаво, а "недавньо-колишній" керівник Гуляйпільської міліції не напише таку ж "історичну" книжку? Дуже б хотілось ознайомитись з описанням і його "грошево-бензинових та ін. "подвигів" на своє благо... Особливо з зазначенням розмірів та сум "оподаткування" деяких мешканців Гуляйполя.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 119  Найвільніша Україна  28 квітня 2016, 20:24цитувати виділене
Це, напевно, книжка про те, як приїхати до Гуляйполя прокурвором працювати на старенькій "Таврії", а через пару років поїхати на новенькому джипі, влаштувавши свою дружину керувати паспортним столом?
 0  або