Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Колегіум "Лідер" - призер змагань з легкої атлетики в залік 72-ої районної спартакіади школярів

Колегіум "Лідер" - призер змагань з легкої атлетики в залік 72-ої районної спартакіади школярів04 травня 2017 року на стадіоні "Сільмаш" пройшли районні змагання з легкої атлетики - королеви спорту - в залік спартакіади школярів, присвяченої 72-ій річниці Великої Перемоги у війні 1939-1945 років.

Колегіум представляла збірна команда у такому складі: юнаки - Кузьменко Владислав (11), Доннік Данііл (10А), Ведмідь Євген, Дорошенко Євген, Крутіхін Максим (10Б; дівчата - Штепа Єлизавета (11), Стародумова Орина (9А), Квітка Єлизавета, Харченко Анастасія (7Б).

У естафеті 4х100м серед юнаків І місце командіі принесли Кузьменко Владислав, Ведмідь Євген, Дорошенко Євген та Крутіхін Максим.Результат - нагородження грамотою відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації.грамотою відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації. Дівчата у цьому виді змагань поступилися через невдачу на біговій доріжці Штепи Лізи.

І хоч збірна навчального закладу була не в повному складі (Прокопчук Анатолій - на змаганнях, Макєєва Даніелла - травма), колегіум став призером змагань (ІІ міце) з легкої атлетики в рахунок 72-ої районної спартакіади школярів та відзначена грамотою відділу освіти, молоді та спорту Гуляйпільської райдержадміністрації.

Гуляйпільський колегіум "Лідер"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1