Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Колегіум «Лідер» отримав підтримку від Німеччини

Колегіум «Лідер» отримав підтримку від НімеччиниУ рамках робочого візиту, Гуляйпільський район відвідав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін. У присутності керівників району, а також установ та організацій було розглянуто низку актуальних питань території.

Учасники заходу відвідали місцевий колегіум «Лідер». У рамках реалізації проекту інфраструктурної програми «Підтримка Східної України Федеративною республікою Німеччини», співпраці з представниками «GIZ», колегіум «Лідер» був обраний серед закладів освіти для проведення капітального ремонту даху, утеплення, ремонту та заміни вхідних дверей. На даний час уже проведений тендер, визначена підрядна організація, якій встановлено термін – до листопада 2017 року завершити капітальний ремонт даного об’єкту. На сьогодні ремонтні роботи тривають повним ходом. Шкільний заклад включено до регіональної цільової програми «Питна вода Запорізької області» на 2012-2020 рр. Тому директор школи Людмила Лопатіна попросила допомоги посадовця у вирішенні питання виділення коштів на суму 1 050 602 грн. для реалізації I черги проекту «Реконструкція зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання та каналізації». Адже ремонт водопровідних мереж тут вкрай зношений та застарілий. Тому, якщо і цей проект вдасться реалізувати, то до кінця року дана опорна школа стане взірцем для всіх навчальних закладів району.

Також було обговорення нагальне питання ремонту доріг. Так, дорожнє покриття від с. Новозлатопіль до с. Любимівка на дорозі загального користування Гуляйполе-Любимівка-Старомлинівка (25км - 35км) знаходиться у аварійному стані, ямковість на окремих ділянках складає до 90%.

- За 38 років жодного разу дорогу на Любимівку не ремонтували, - зазначив під час зустрічі директор СВК «Любимівський» Василь Мартиненко.

Едуард Гугнін зазначив, що протягом трьох років ремонт доріг передадуть на місця. Так, вже з наступного року фінансування проходитиме у співвідношенні 50% на 50%, через рік 50% на 30%, а згодом – 100% фінансування з місцевих бюджетів.

- Сьогодні вкрай важливо зробити дороги по максимуму, які в майбутньому можна буде прийняти. Якщо зараз, а це за рік за два, ми не відремонтуємо дороги, то після їх передачі на місця потрібно шукати значну суму коштів для їх капітального будівництва, - підкреслив Едуард Гугнін.

Посадовець зазначив, що обласна влада буде сприяти у вирішенні питання ремонтів вищезгаданих доріг. А з початку поточного року на дорогах загального користування Гуляйпільського району вже виконано робіт з ліквідації ямковості, в тому числі за кошти обласного бюджету, на площі 5 782 мВІ, в т.ч. філією «Гуляйпільський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор»: по дорозі Дніпропетровськ-Мелітополь – 1506 мВІ, Омельник Гуляйполе - 1188 мВІ, Гуляйполе-Успенівка-Зелене Поле – 306 мВІ, Комсомольське - до а/д Чарівне-Загірне – 848 мВІ, Чарівне-Загірне – 469 мВІ; субпідрядною організацією ТОВ «Ремшляхбуд» по дорозі Гуляйполе - Успенівка-Зелене поле – 1465 мВІ. Роботи тривають.

Окрім вищевказаних організацій, до виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах Гуляйпільського району, Службою доріг найближчим часом планується залучити ще одну субпідрядну організацію. Роботи будуть виконуватись по дорогам: Гуляйполе-Любимівка-Старомлинівка та Гуляйполе-Успенівка-Зелене Поле.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1