Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Колегіум "Лідер" потрапив у фінал відбору по обладнанню сучасного тренігового кабінету

Колегіум "Лідер" потрапив у фінал відбору по обладнанню сучасного тренігового кабінету20 квітня 2017 року відбулося засідання робочої групи з фінального відбору навчальних закладів Запорізької області для обладнання на їх базі 20 сучасних тренінгових кабінетів. Дана ініціатива проводиться в рамках проекту «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій», що виконується компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH в Україні, яка діє за дорученням уряду Німеччини.

На першому етапі відбору було оброблено 72 письмові заявки та відібрано 44 навчальні заклади, відповідно до розроблених критеріїв. В рамках другого етапу відбору представники Проекту і робочої групи безпосередньо відвідали ці заклади для проведення остаточного вибору.

Приємно, що наш навчальний заклад за результатами відбору було обрано для обладнання сучасного тренінгового кабінету на базі кабінету №13 "Основи здоров’я". Для обладнання тренінгового кабінету школі будуть надані сучасні меблі (столи, стільці, шафи, полички), техніка (ноутбук, принтер/сканер/копір, проектор), маркерна дошка, фліпчарт, коркові дошки, валіза модератора. Очікується, що обладнання для нього буде надано Проектом протягом чотирьох місяців.

Особливістю ініціативи є те, що обладнаний кабінет буде використовуватись для освітніх заходів, спрямованих не тільки на профілактику ВІЛ-інфекції та популяризацію здорового способу життя, але і на підтримку прав дитини, попередження насильства та булінгу серед дітей і ознайомлення з конфлікт-менеджментом. В даному кабінеті будуть проводитися заходи для професійного зростання вчителів, семінари та інші навчальні та культурні ініціативи.

Гуляйпільський колегіум "Лідер"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1