Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Колегіум напередодні Нового року

Колегіум напередодні Нового рокуСвятково прибраний спортивний зал колегіуму "Лідер" разом із красунею ялинкою напередодні Нового року гостинно зустрічав учнів та їх батьків, вчителів та випускників навчального закладу. Саме тут проходили всі Новорічні свята.

21 грудня учні 1-4-х класів разом із добрими інопланетянами "визволяли" Діда Мороза від підступних та злих "нечистих сил". Вони водили хороводи навколо ялинки разом із Снігуронькою, Мальвіною та Буратіно, співали веселі пісні про зиму та Новий рік, виконували запальні танці.

22 грудня старшокласники зустрілися у Новорічному КВК, який вели Дід Мороз зі Снігуронькою. П’ять команд представляли свої візитки, виконували "Старі пісні про головне" та фантазували "Якось у Новорічну ніч". І місце журі віддало команді "Динаміт" 10-А класу (на її рахунку 14 балів), ІІ місце - у команди "Дівчата і Кузя" 11 класу (13,5 балів), ІІІ місце - за "Зірками" 9-А класу (12,5 балів). Їм поступилися команди "Троянці" 9-Б класу (11,5 балів) та "Чародії" 10-Б класу (9 балів).

23 грудня учні 5-8 класів зустрілися на "Новорічному танцювальному майдані". Дід Мороз, Снігуронька та Новий рік оцінювали за 12-тибальною шкалою виступи танцювальних колективів "Айс-мікс" (5-А), "Зайці-мікс" (5-Б), "Новорічні смайлики" (6-А), "Конфеті" ((6-Б), "220 Вольт" (7-А), "Танцори-диско"(7-Б), "Новорічні мандаринки" (8-А) та "Пітарда" (8-Б). Пісенне вітання від класних керівників виконала Коба В.М., класний керівник 6-А класу.

Квартет у складі Анастасії Кляхіної та Анни Гордієнко (9-А), Марії Ануфрієвої та Анни Марії Гурчак (7-Б) (керівник В.М.Дьомін) впродовж всіх свят дарували присутнім новорічні пісні.

За традицією всі ролі ведучих та казкових героїв виконували учні 11-ого класу, які втілили режисерські розробки сценаріїв свят членів шкільної мерії під керівництвом педагога-організатора С.П.Артюх.

І, як завжди, на всіх учасників - від першокласника до випускника - та гостей чекала святкова дискотека, яку провели диск-жокей Артем Клименко (9-Б) разом з В.М.Дьоміним.

Ось так дружно та весело колегіанти зустрічали Новий 2017 рк!

Запрошуємо переглянути Фотоматеріали з кожного заходу.
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1