Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кому Верить???

Кому Верить???
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 78  antikokain  09 серпня 2013, 00:00цитувати виділене
Не хотелось касаться этой больной и казалось бы уже остывшей темы, но похоже старые "герои" опять выходят на передовую ... http://www.rada.zp.ua/news_out.php?2917
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 8  Pravda  11 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
Этот документ сейчас приводится в пример на сайте http://www.061.ua/news/301160 и текст комента Кстати: один из нынешних лидеров "громады" Власенко в 2005 году был главой рай администрации и АКТИВНО продвигал идею разработки карьера! Народ! Осторожно с такими "вождями"!?! я хочу чтобы те кто читали данный документ смотрели объективно,а не опирались на комментарий...Как раз тут всё правильно ,а главное по закону...Власенко пишет что не принято решение и объясняет по чему...потому что народ требует референдума...кто не знает объясню..Сначала у людей спросить ,а потом разрешения давать...а как мы знаем такого письма нынешний глава не написал,а дал разрешение не спрашивая ни у кого...Тот кто написал что Власенко продвигал карьер по моему как то по своему трактует закон..или читать не умеет.Власенко выучил и выпустил в люди очень много детей которые стали кем то в этой жизни..ему есть чем гордиться и не за что оправдываться ,и все "его"дети за ним пойдут как за вождём поверьте потому что он свой авторитет и уважение заслужил .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 6  MarySara  08 квітня 2013, 00:00цитувати виділене
в фотошопе и не такое можно "сделать"
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 12  StaLin  11 березня 2013, 00:00цитувати виділене
кокаїн, пізно. вона вже в Київі, числиться в центральному офісі депутата
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 43  Kokain  08 березня 2013, 00:00цитувати виділене
якось негарно писати всяку нісенітницю в неті та в районці! оце не гарно! не було в "такого " особистого життя - нічого і не писалось би. А на рахунок бюджетників ...в меня купа знайомих які працюють в бюджетній установі , вони ПРОТИ , але бажають загрібати жар чужими руками ...тобто ніхто нікуди йти не буде, ні на які мітинги чи збори і тим паче щось робити . Я за єдність гуляйпільців!!!і тому хочу звернутися для тих хто працює в бюджетних установах, ви на що надієтесь ? якщо відкриють кар"єр і вам і нам гаплик ! за яку роботу ви держитесь? думаєте та надієтесь що хтось за вас відвоює закриття кар"еру? та якщо ви зараз не почните шевелитись теж , здохнемо всі .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  anna  07 березня 2013, 00:00цитувати виділене
якось негарно примішувати тут особисте життя людей.і тим більш-вносить роздор в ряди подібними зауваженнями-про бюджетників. далеко не всі з них як ви висловились-"лизуни",хоч на них і тиснуть.Навпаки-зараз потрібна єдність гуляйпільців-тільки так можна протистояти цій спільній для всього населення проблемі.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 43  Kokain  07 березня 2013, 00:00цитувати виділене
ДЯКУЮ....ПРОВОДИТЬСЯ РОБОТА ПО ІНФОРМУВАННЮ НАСЕЛЕННЯ..........ПРОТЕ ГРОМАДСЬКІСТЬ ВИМАГАЄ ПРОВЕДЕННЯ РЕФЕРЕНДУМУ З ДАННОГО ПИТАННЯ В РАЙОНІ!!!!! І що нам хоче той хто зфотав цей документ в архіві доказати ????? чорним по білому ГРОМАДСЬКІСТЬ ВСЕРІВНО ВИМАГАЄ РЕФЕРЕНДУМУ!! Вам, нинішня влада ,заср...ться зараз до Власенка. За власенком підуть всі хто проти карьеру за своїми поглядами та бажанням , а за владою залякані лизуни бюджетники. Тільки навіщо їм тоді буде потрібна робота коли відкріють кар*ер, поздихають всерівно. А дівчина - коханка мабудь думає ,що її заберуть до Києва, от і вислужується.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 165  zaya19855  07 березня 2013, 00:00цитувати виділене
...і показує. що наші місцеві чиновники, насправді лише маленькі "шестерки", і не ма значення, хто це буде Власенко, Гура чи Пупкін. Команду дає Дудка О.І. та вище. А Лена Муха - карманний кориспондент, якій сказади "птичка, пой шансон!" і вона співа і вихваля...
Так що хвате розпинатися, які ви хароші, що Громада заробля собі імідж... А тим що ви дали згоду на дослідження, а не розробку переконуйте себе перед дзеркалом... Там без ваших досліджень вже до вас, розумніші дослідили... Почитайте http://gromadagp.at.ua/publ/rudnik_guljajpole/1 тему рРадіаційна медицина.. Де за оф. висновком ОблСЕС у нашому районі найвища концентрація радону-похідна урану в обл.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 165  zaya19855  07 березня 2013, 00:00цитувати виділене
На скільки я розумію, той хто вирив з архівів цей документ, на меті однозначно мав показати який Власенко.... типу зараз він проти кар"єру, а тоді був за, ай-ай-ай. І як там пише Муха Л. - один з тих, хоче "зробить" імідж...
Але реально, цей документ тільки підтверджує той факт, що "влада" ніяк не заодно з народом...про що. знову ж таки розпинається Лєна Муха, за наказом нашої адміністрації та місцевого народного дипутата..

І ті чиновники
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  anna  07 березня 2013, 00:00цитувати виділене
Вірте фактам!!бо зараз голова адміністрації-не Власенко.а дозвіл на дослідно-промислову розробку та ліцензію видали-і "громадськість" інформувать поки що ніхто не збирався-якби не вся ця заварушка. тобто хто б коли при владі не відстоював свої інтереси-відстоюйте свої,люди!кожен за себе сам вирішує.
 0  або