Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Конкурс на кращу новорічну ялинкову іграшку для міської ялинки

Конкурс на кращу новорічну ялинкову іграшку для міської ялинкиЗа ініціативою міського голови Сергія Ярмака до святкування зимового Миколая буде проводитися міський конкурс на кращу новорічну ялинкову іграшку для міської ялинки.

Одне з найцікавіших занять на Новий рік - це прикрашати ялинку. У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів, інші намагаються самостійно вписати імідж ялинки в дизайн своєї домівки.

Конкурс на кращу ялинкову іграшку проводиться з нагоди святкування зимового Миколая та відкриття Новорічної ялинки.

Метою конкурсу є збереження традицій, звичаїв та обрядів українського народу з виготовлення та використання новорічно – різдвяної іграшки; розвиток та популяризація звичаїв та обрядів святкування Дня Миколая.

Формування у дітей та молоді звичаїв та обрядів святкування Дня Миколая. Виховання високих моральних якостей та відповідального ставлення до оточення; розвиток творчого потенціалу дітей та молоді; виявлення та підтримка талановитих дітей.

Загальні положення

Учасником конкурсу може стати будь-яка дитина віком від 6 до 18 років, яка навчається та проживає на території Гуляйпільської об’єднаної територіальної громади.

Підведення підсумків конкурсу проходить у трьох вікових групах (категоріях): 6-10, 11-15, 16-18 років. Кожному учаснику конкурсу надається право проявити свої творчі здібності.

Об’єктом конкурсу – є новорічно-різдвяна іграшка для ялинки, яка буде розташована на площі біля КСК «Сучасник» як результат їх творчої діяльності дітей.

Організатор конкурсу має право на подальше некомерційне використання поданих робіт та розміщення їх на території міста із зазначенням імен авторів та назв навчальних закладів.

Умови участі у конкурсі


1. Можливість прийняти участь у конкурсі має кожна дитина, яка проживає та навчається на території Гуляйпільської ОТГ віком від 6 до 18 років.

Учасників розподіляють за наступними віковими категоріями:

- від 6 до 10 років

- від 11 до 15 років

- від 16 до 18 років (включно).

Новорічно-різдвяні іграшки мають стосуватися теми конкурсу.Вимоги до іграшок конкурсу:

1. Для виготовлення ялинкової іграшки можливе використання будь-яких легких, безпечних матеріалів та витривалими до погодніх умов (дощ, сніг).

2.Іграшки повинні бути наділені характерними, конкретними або стилізованими рисами, відрізнятися різноманітністю, мати розмір необхідний для прикраси новорічної ялинки 15x20 см

3. Конструкція виробу повинна бути полегшеною і мати кріплення. Кріплення повинно витримати вагу іграшки. Іграшки можуть бути плоскими або об’ємними, двосторонніми (із зворотного боку має визначатися образ).

4. Не використовувати у виготовленні виробів жесть, голки, шпильки, бите скло та інші колючі, ріжучі предмети.

5. Естетичне оформлення конкурсної роботи.

6. До кожної конкурсної роботи необхідно додати інформацію українською мовою: назву роботи, матеріал тощо); прізвище, повне ім’я та вік автора конкурсної роботи; повна назва навчального закладу, контактний телефон.

Від кожного учасника приймається не більше 1 роботиКритерії оцінки конкурсних робіт (плакатів):

- актуальність та повнота розкриття теми;

- творчий підхід;

- естетичність роботи;

- організатор конкурсу може висловити власну думку щодо надання переваги при визначенні переможця.

Надіслані роботи автору не повертаються, а будуть в подальшому передані до КЗ «РЦДЮТ».

Умови проведення конкурсу

1. Конкурс проводиться з 01 листопада 2017 року по 11 грудня 2017 року включно.

2. Конкурсні роботи передаються до виконавчого комітету Гуляйпільської міської ради за адресою м. Гуляйполе, вул. Шевченка, 15/2 в кабінет №6.

3. Остаточне визначення переможців відбудеться колегіально конкурсною комісією, засідання якої буде 12-13 грудня 2017 року.

4. Підсумки Конкурсу та церемонія нагородження переможців відбудеться на відкритті Новорічної ялинки, а саме на святкування Зимового Миколая 19 грудня 2017 року. Роботи конкурсантів, які зайняли призові І, ІІ, ІІІ-і місця будуть розташовані на місцевій ялинці у місті Гуляйполе, а також будуть нагороджені дипломами та призами.

gpmrada.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1