Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Костянтин Бриль передав військовим ключі від ще одного відновленого «Краза»

Церемонія передачі автомобіля відбулася за участю голови облдержадміністрації Костянтина Бриля на території ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод».

Капітально відремонтований автомобіль військового призначення «КрАЗ-250» було передано представникам військової частини В0131, що базується в с. Обільне Мелітопольського району.

Костянтин Бриль передав військовим ключі від ще одного відновленого «Краза»


Як повідомив Костянтин Бриль, капітально відновлювальний ремонт автівки був виконаний силами працівників Запорізького автомобілебудівного заводу. А придбання запасних частин профінансавано за рахунок коштів Фонду сприяння обороні Запорізької області.

- Дуже дякую директору ЗАЗу та всьому активному бізнесу, що наповнює Фонд оборони області. Завдяки їм сьогодні ще одна одиниця техніки для наших військових виходить після капітального ремонту. Ці машини повністю розбираються, дефектуються та отримують нові необхідні запчастини. Тож після такого ремонту це фактично новий автомобіль. Ми чудово розуміємо, що на фронті технічне оснащення має першочергове значення. Це вже не перша одиниця техніки, відремонтована на ЗАЗі, в майбутньому на ремонт очікує ще «МАЗ» і «КАМАЗ» для різних частин. Поступово використовуючи потужності та золоті руки наших майстрів, ми разом приводимо до ладу військову техніку. Так, з початку року вже близько 20 одиниць відремонтовано та передано нашим військовим за допомоги Фонду оборони області та активного бізнесу, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Очільник регіону нагадав, що згідно з Указом Президента України Петра Порошенка «Про шефську допомогу військовим частинам Збройних Сил України» за нашим регіоном закріплено 11 військових частин. Для їх підтримки з початку року через Фонд сприяння обороні області пройшло більше 10 мільйонів гривень. Причому до цих коштів дуже ощадливе ставлення. Наприклад, загальна вартість ремонту «КрАЗ-250» склала 173 тисячі гривень. З них вартість запасних частин, оплачених Фондом, - 111 тисяч гривень, вартість ремонтних робіт, проведених ПАТ «ЗАЗ» - 62 тисячі гривень.

Також Костянтин Бриль повідомив про плани на наступний рік.

- Насамперед влада області планує приділити увагу питанню житла для військовослужбовців. Є дві великі недобудови, в яких за умов співфінансування з міською владою буде облаштовано житло для демобілізованих учасників АТО. Ще одне приміщення очікує реконструкції, після чого отримають житло близько 200 працівників СБУ. Не менша увага – покинутому приміщенню поліклініки ЗАлК, де буде створено центральний шпиталь Південного напрямку. Крім цього, заплановано створення реабілітаційного центру для учасників АТО на базі Кушугумської лікарні, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.Управління у справах преси та інформації Запорізької ОДА
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1