Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Козацький ансамбль «Запорожці» відзначив 25-річчя великим концертом

Козацький ансамбль «Запорожці» відзначив 25-річчя великим концертом


Козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії відзначив своє 25-річчя великим концертом. Під час тригодинного концерту прозвучали кращі твори у виконанні колективу та творчі подарунки від гостей.

Ювілярів привітали директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної держадміністрації Владислав Мороко, представники організації профспілки працівників культури й інших організацій.

Колектив ансамблю «Запорожці» отримав орден «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню, а головний хормейстер Сергій Черногор - медаль «За розвиток Запорізького краю». Учасники ансамблю також отримали чимало грамот і дипломів.

На усіх шанувальників музики чекала ще одна приємна новина - на найближчу сесію облради буде винесено ухвалу про присвоєння філармонії, якій виповнилося 80 років, статусу національної.

Під час святкового заходу можна було ознайомитися з історією «Запорожців»: професійний колектив із статусом козацького вперше виступив з концертом 25 грудня 1993 року. Тоді в ансамблі було 36 артистів, а танцювальна група складалася виключно з чоловіків. На сьогодні в складі ансамблю «Запорожці» - 48 вокалістів, танцюристів та музикантів.

Велика концертна програма, яку презентували «Запорожці» глядачам, була різноплановою – від композицій за народними піснями та класичних номерів до сучасних пісень. Глядачі побачили також фрагменти з театралізованих постановок, в яких бере участь муніципальний театр танцю. Разом з академічним симфонічним оркестром «Запорожці» співали твори Баха, а з групою «FAR4» - рок. Бурхливими оплесками зустрічали глядачі завзятий гопак та композицію «Щедрик», пісню «Мить» з репертуару гурту «Океан Ельзи», разом підспівували «Розпрягайте, хлопці, коні».

У планах козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» – чимало нових пісень, хореографічних композицій, вистави та масштабні ландшафтні постановки.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1