Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Крадіжки з ліній електричних мереж мають серйозні наслідки.

Крадіжки з ліній електричних мереж мають серйозні наслідки.Безперебійне функціонування електромереж є необхідною умовою роботи не тільки промислових підприємств, а й шкіл, лікарень, дитячих садків і просто житлових будинків громадян. Їх пошкодження тягне за собою серйозні наслідки.

Електрична енергія - найуніверсальнійша і найзручніша для використання форма енергії, але вона стає небезпечною для життя людини, якщо з нею неправильно й недбало поводитися. Без електроенергії неможливе культурне життя людини. Електрика – наш вірний помічник у праці та побуті.

Викрадення електроенергії та обладнання електромереж завдають значної шкоди як енергопостачальним компаніям, так і споживачам. Крадіжка електричної енергії та енергетичного обладнання однією особою може позбавити багатьох споживачів можливості отримувати електричну енергію.

Варто знати та пам’ятати, що правопорушення в електроенергетиці тягне за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальність, відповідно до ст. 27 Закону України "Про електроенергетику” від 16 жовтня 1997 р. № 575/97-ВР.

За умисне знищення або пошкодження об`єктів електроенергетики якщо ці дії привели або могли привести до порушення стабільної роботи цих об`єктів або потягнути за собою загрозу для життя людей - карається штрафом до 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 120 до 240 годин або виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 3 років або позбавленням волі на той самий строк.

Те саме діяння вчинене шляхом підпалу вибуху чи іншим загально небезпечним способом або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки - карається позбавленням волі на строк від 3 до 10 років.

Реальною загрозою надійному та безперебійному постачанню електричної енергії споживачам Гуляйпільського району є крадіжки енергетичного обладнання ПАТ «Запоріжжяобленерго», які набули сьогодні загрозливих масштабів.

Такі злочинні дії є однією з вагомих причин та найсерйозніших факторів дестабілізації внутрішнього енергоринку, крім того, вони являють собою велику загрозу для життя та можуть завдати непоправної шкоди як самим зловмисникам, так і зовсім не причетним людям, дітям тощо.

Оскільки розкрадання електроенергії та елементів електромережі може в будь-яку мить завдати шкоди споживачам ПАТ «Запоріжжяобленерго» звертаємося до мешканців м. Гуляйполе та району з проханням надавати будь-яку допомогу в боротьбі з цим явищем.

Шановні споживачі, мешканці м. Гуляйполе та району! Якщо ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ПАТ «Запоріжжяобленерго» (це легко розпізнати по спецодягу), – негайно повідомте про це диспетчеру районного підрозділу (РЕМ, т. 4-13-56 або 102) та /або зв’яжіться з нами за єдиним багатоканальним номером Кол-центру ПАТ «Запоріжжяобленерго» (061) 286-33-59; (061) 286-33-80 (факс) (цілодобово, без вихідних та святкових днів).

З надією на свідомість та розуміння, ефективну взаємодію та співпрацю,
адже ми працюємо для ВАС!

працівники ПАТ «Запоріжжяобленерго»

gprda.gov.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1