завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4  Вперед
 

Новий штам Омікрон: що ми про нього знаємо

Новий штам Омікрон: що ми про нього знаємоШтам Омікрон - новий різновид коронавірусної хвороби, який Всесвітня організація охорони здоров′я (ВООЗ) вже назвала таким, що "викликає занепокоєння".
Вперше його виявили в Південно-Африканській Республіці, але він вже шириться світом.
Головне питання, пов′язане з цим штамом,
Детальніше

COVID-19 ближче чим здавалося: У дев′яти пологівців із симптомами ГРВІ виявлено коронавірус

COVID-19 ближче чим здавалося: У дев′яти пологівців із симптомами ГРВІ виявлено коронавірусСтаном на 11 серпня на Пологівщині зафіксовано дев′ять нових випадків захворювання на Сovid -19, серед них дитина 4-річного віку.
Всі хворі звернулися на прийом до сімейних лікарів з вираженими симптомами ГРВІ. Такі пацієнти проходять обов’язковий ПЛР тест, який і підтвердив наявність вірусу.
Детальніше

В Україні за останню добу виявили 1318 випадків коронавірусного захворювання COVID-19

В Україні за останню добу виявили 1318 випадків коронавірусного захворювання COVID-19В Україні за останню добу виявили 1318 випадків коронавірусного захворювання COVID-19, свідчить система моніторингу РНБО. Це найбільший добовий приріст від початку пандемії.
Детальніше

Коронавірус: ВООЗ оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію

Коронавірус: ВООЗ оголосила міжнародну надзвичайну ситуаціюВсесвітня організація охорони здоров′я оголосила новий коронавірус, який виявили в Китаї, надзвичайною ситуацією у всьому світі. Таке рішення ухвалили на засіданні надзвичайного комітету організації у четвер.
"Основна причина такого рішення — не те, що відбувається в Китаї, а те, що відбувається в інших країнах", - сказав глава ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейєс.
Водночас ВООЗ не рекомендує вводити обмеження на переміщення людей чи товарів з Китаю.
Організація хвилюється, що вірус може поширитися на країни зі слабшими системами охорони здоров′я.
Детальніше

Серед захворілих на грип та ГРВІ – більше половини дітей

Серед захворілих на грип та ГРВІ – більше половини дітейНа п’ятому тижні поточного року (з 28.01.19 по 03.02.2019) у Запорізькій області зареєстровано 9521 випадок гострих респіраторних інфекцій. У порівнянні з попереднім тижнем відмічається незначне зростання (на 96 випадків) захворюваності.
Детальніше

Качественный крем для век – нежная, но очень эффективная защита

Качественный крем для век – нежная, но очень эффективная защита
Любая женщина в любом возрасте желает быть привлекательной и всегда ухоженной. Современная экология и вода, которой умываются женщины, вместе с употребляемой ими пищей, могут быть далекими от идеала. Кстати, современный ритм жизни и загруженность вместе с недосыпом и регулярными стрессами – это
Детальніше

Урядова програма «Доступні ліки» в дії.

Урядова програма «Доступні ліки» в дії.З 14.04.2017 розпочала діяти Урядова програма «Доступні ліки». Дія цієї програми передбачає відшкодування вартості ліків (реімбурсація) для хворих по трьох групах захворювань: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, тип ІІ та бронхіальна астма.
КЗ «Гуляйпільський РЦ ПМСД» укладено
Детальніше

Щоденне вживання кориці сприяє зниженню ваги і стимулює метаболізм

Щоденне вживання кориці сприяє зниженню ваги і стимулює метаболізмВчені провели нове дослідження з метою з′ясувати, яка з найпопулярніших спецій володіє потужною омолоджуючою і загальнозміцнюючою дією.
Результати дослідження, представлені на зустрічі Американського товариства біохімії і молекулярної біології, свідчать про те, що кориця при регулярному вживанні
Детальніше

1 квітня 2017 року – стартує Урядова програма «Доступні ліки»

1 квітня 2017 року – стартує Урядова програма «Доступні ліки»1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
Що потрібно знати про цю програму?
1. Як отримати безкоштовні ліки?
1. Зверніться
Детальніше

Медики розповіли, як правильно купатись на Водохреща

Медики розповіли, як правильно купатись на ВодохрещаНа Водохреще, 19 січня, люди пірнають в ополонки. Незалежно від статі, віку чи досвіду моржування, охочі занурюються в крижану воду.
Однак, за словами медика, для купання в ополонці треба свято вірити, що це очистить тіло і душу, - пише Володимир.медіа.
Завтра, 19 січня, велике свято
Детальніше
 
 1 2 3 4  Вперед