Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кредит в спадок, чи це можливо?

Кредит в спадок, чи це можливо?Іноді трапляються ситуації, коли після укладення кредитного договору з банківською організацією її позичальник потрапляє в яку-небудь несподівану ситуацію, яка закінчується його смертю, або ж він просто вмирає з природних причин.

У такій ситуації, здавалося б, кредитний договір повинен припинити свою дію, так як основний позичальник мертвий, отже, проводити виплати за кредитним договором нікому, проте кредитори так просто не здаються, адже вони зацікавлені в поверненні своїх коштів.


Як правило, банк чекає, поки хто-небудь з родичів вступить у спадок і отримає його, після чого він зв′язується зі спадкоємцем і повідомляє, що в певний термін необхідно погасити борг за кредитним договором. У багатьох кредитів проходять сроки давності, якщо банк не подав до суду на протяза 3 років до суду після кінця договору, ваш борг може буди списаним. Більше читайте тут http://mfo-pravda.com.ua/iskovaya-davnost-po-kreditu-v-ukraine-sovety-kak-primenit/


Чи законно це? Кредит як один з видів наследстваКак би дивно це не прозвучало, але кредит також є спадщиною, яка залишає після себе позичальник. У тому випадку, якщо хто-небудь з родичів вступає в спадок і отримує все майно, яке залишив після себе померла людина, то він отримує в спадок і всі борги даного позичальника, адже за правилами вони також є частиною спадщини, відмовитися від якого при отриманні майна не можна. Варто відзначити, що в тому випадку, якщо в спадок вступає не одна людина, а кілька, то кредитні зобов′язання будуть розділятися точно в тій же пропорції, в якій спадкоємці отримують матеріальне майно.


Так, наприклад, якщо двоє спадкоємців поділяють майно померлої людини в співвідношенні 1 до 2, то і кредит буде розділений в такій же пропорції. Також важливо знати про те, що на банківську організацію накладаються деякі обмеження при проведенні процедури повернення своїх коштів. Про них розповімо далі.


Що банківська організація не має права робити? Звичайно, у банківській організації є і деякі обмеження при проведенні процедури стягнення грошового боргу зі свого позичальника. Так, наприклад, кредитор не має права змушувати родичів померлої людини погашати борг за кредитним договором до вступу будь-кого з них у спадок. Також кредитор не має права вимагати погашення повної суми закладеності в тому випадку, якщо вона перевищує загальну суму, отриману в спадок (враховується вартість нерухомості, транспорт, готівкові кошти, банківські рахунки і так далі).


0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1