Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кримінальна хроніка за минулий місяць

Кримінальна хроніка за минулий місяць15 березня до райвідділу внутрішніх справ за телефоном «102» надійшло повідомлення від громадянки Б. 1990 р.н., мешканки с.Успенівки про те, що в період з 1 до 15 березня невідомий шляхом зриву навісного замка проник до її нежилого будинку. Скоїв крадіжку килима, постільної білизни та одягу. Збиток складає близько З тис.грн. Порушено кримінальну справу за ч.З cm.185 Кримінального кодексу України. Проводиться досудове слідство.

17 березня за телефоном «102» надійшло повідомлення від громадянки Ш. 1961 р.н., яка мешкає в м.Гуляйполі, про те, що вранці цього дня на території ринку по вул.Базарній, що в м.Гуляйполі, невідомий шляхом розрізу поліетиленового пакету скоїв крадіжку її гаманця, в якому знаходились гроші в сумі 350 грн. та дві зарплатні картки «Приватбанку». Порушено кримінальну справу за ч. 1 cm. 185 Кримінального кодексу України. Проводиться досудове слідство.

19 березня до міліції звернувся громадянин 0.1936 р.н., мешканець м.Гуляйполя із заявою, що о 14-й год. він виявив пошкодження скла у вікні приміщення штабу КПУ, що в м.Гуляйполі, Ці пошкодження спричинені у час відсутності працівників КПУ. Проводиться перевірка.

26 березня зафіксовано заяву громадянки Г., яка мешкає в м.Гуляйполі, про те, що 26 березня о 17.40 у приміщенні магазину «ВЕСТА-2», громадянин К., який мешкає в с.Долинці, ніде не працює, раніше не судимий, відкрито заволодів грошима, добровільно зібраними мешканцями села на лікування громадянина С. Порушено кримінальну справу за ч.1 cm. 186 Кримінального кодексу України.

27 березня до РВ ГУМВС із заявою звернулась громадянка К. 1987 р.н. з м.Гуляйполя про те, що 27 березня близько 17.45 у приміщенні магазину «ЦИФРА ПЛЮС», що в м.Гуляйполі, невідомий шляхом вільного доступу скоїв крадіжку її залишеного без нагляду на робочому столі мобільного телефону. Збиток склав 1200 грн. Порушено кримінальну справу за ч. 1 cm. 185 Кримінального кодексу України.

29 березня за телефоном «102» надійшло повідомлення від громадянки Б. 1932 р.н., яка мешкає в с.Воздвижівці, про те, що 28 березня о 23-й год. двоє невідомих у саморобних масках на обличчі шляхом виставлення віконного скла на веранді проникли до її будинку. Тримаючи в руках ліхтарики, почали кричати на господарку, вимагаючи в неї гроші. Злякавшись, вона віддала гроші в сумі 5290 грн. Окрім цього, злочинці відкрито заволоділи її мобільним телефоном. Після скоєного потерпіла лягла відпочивати та до ранку нікого не повідомляла про вчинений злочин. Збиток склав 5640 грн. Порушено кримінальну справу за ч.З cm. 186 Кримінального кодексу України.

30 березня надійшло повідомлення від громадянки А. 1957 р.н., мешканки м.Запоріжжя про те, що 31 березня о 2-й год. по вул.Жовтневій, у с.Жовтневому невідомий шляхом вільного доступу з нежилого приміщення домоволодіння її матері громадянки А. 1926 р.н. скоїв крадіжку 5-ти мішків зерна кукурудзи, 7-ми мішків зерна соняшника, 20-літрового скляного бу-телю з вином. Збиток склав 1170 грн. Порушено Кримінальну справу за ч.З cm.185 Кримінального кодексу України.

Цього ж дня до міліції зателефонував громадянин С. 1952 р.н. з м.Гуляйполя і заявив про те, що ЗО березня з 11.00 до 13.30 з його незачиненої господарської будівлі невідомий шляхом вільного доступу скоїв крадіжку двох поросят (чорно-білої та білої масті) віком 4 місяці. Збиток склав 1000 грн. Порушено кримінальну справу за ч.З ст.185 Кримінального кодексу України.
Також 30 березня до РВ ГУМВС надійшло повідомлення від громадянина Т. 1985 р.н., що мешкає в м.Гуляйполі, про те, що цього дня о 21-й год. в кафе «Таврія» невідомий шляхом вільного доступу викрав мобільний телефон. Збиток - понад 2100 грн. Порушено кримінальну справу за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України.


Юлія ГЛІНКОВА,
інспектор по роботі з населенням та громадськими формуваннями РВ ГУМВС, ст.лейтенант міліції.


Передруковано з газети "Голос Гуляйпілля"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1