Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кримська влада пригрозили «вогнем на поразку» при спробі «морської блокади»

Кримська влада пригрозили «вогнем на поразку» при спробі «морської блокади»Перший віце-прем′єр російського уряду Криму Михайло Шеремет попередив організаторів блокади Криму не плекати плани про «морській блокаді» півострова. У кримському Радміні впевнені, що при подібній спробі активістів російські прикордонники «відкриють вогонь на поразку».

За словами Шеремета, всі стратегічні об′єкти Криму, а також Керченська поромна переправа, взяті під охорону. «У нас все під контролем і посиленою охороною, тому шансів у них немає», - сказав «РІА Новини» Шеремет.

Інший віце-прем′єр кримського уряду Руслан Бальбек вважає, що «морська блокада» Криму закінчиться зустріччю з російськими кораблями.

«Морська блокада закінчиться з першою зустріччю з прикордонними кораблями Росії», - заявив Бальбек. Він сказав, що «російські прикордонники не церемоняться з порушниками і при необхідності відразу відкриють вогонь на поразку».

Перед цим координатор громадянської акції по блокаді Криму Ленур Іслямов сказав, що після припинення поставок товарів, продуктів і електрики в Крим з материковою Україною, піде «морська блокада» півострова, в тому числі в районі Керченської переправи, яка в даний час є основною транспортною артерією , яка з′єднує Крим з Краснодарським краєм Росії.

Крим.Реалії

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1