Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Криваве місячне затемнення сьогодні: пряма трансляція

Криваве місячне затемнення сьогодні: пряма трансляціяНайкоротше повне місячне затемнення відбудеться в 13:16 за Києвом. Воно триватиме 4 хвилини і 43 секунди. Спостерігати повне місячне затемнення в цю суботу зможуть жителі Північної Америки, Океанії, Австралії, Нової Зеландії, російського Далекого Сходу і Східного Сибіру. Це буде третя поява червоного місяця з 2014 року – і передостання в поточному році.

Через три години, о 11 годині 57 хвилин за Гринвічем (14 годин 57 хвилин за Києвом), затемнення досягне повної фази, яка триватиме всього п’ять хвилин. Насолодитися видом “кривавого Місяця” зможуть жителі російського Далекого Сходу, Східної Сибіру, ​​держав Східної та Південно-Східної Азії, громадяни Сполучених Штатів і Канади, а також Мексики та Австралії. NASA та інтернет-обсерваторія Slooh організовують трансляцію цієї знаменної події для жителів тих куточків Землі, які не зможуть побачити її. Дане затемнення є третім у своєрідній четвірці повних місячних затемнень, які відбувалися або ще відбудуться в минулому і нинішньому році. Перше з них відбулося 15 квітня 2014, друге – в жовтні минулого року, а останнім відбудеться 28 вересня поточного року.

Попередня подібна четвірка затемнень сталася в 2003 році, а всього за весь прийдешній вік буде лише вісім подібних епізодів. Місячні затемнення відбуваються, коли природний супутник нашої планети, рухаючись навколо Землі, входить у земну тінь. Якби площини орбіт Місяця і Землі збігалися, то місячні затемнення повторювалися б кожен місяць. Але кут між ними становить 5 градусів: щоб відбулося затемнення, Місяць в повний місяць повинна знаходитися в точці перетину її орбіти і площини земної орбіти – екліптики. За рік зазвичай відбуваються одне-два місячних затемнення.Джерело: http://patrioty.org.ua/krivave-misyachne-zatemnennya-sogodni-pryama-translyatsiya-video/
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1