Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кросівки зроблені з переробленого пластику від Adidas, та кросівки зовнішній вигляд натхненний концепт-каром BMW

Кросівки зроблені з переробленого пластику від Adidas, та кросівки зовнішній вигляд натхненний концепт-каром BMWКомпанія Adidas спільно з громадською організацією Parley for the Oceans випустила лімітовану партію кросівок, зроблених з переробленого пластику, зібраного в прибережних зонах Мальдівських островів і браконьєрських глибоководних мереж.

Колекція Adidas x Parley стала першою, в якій використано перероблений океанічний пластик, але скоро ця практика пошириться і на інші моделі кросівок.
Верхня частина взуття повністю зроблена з переробленого пластику, який був зібраний в прибережних зонах Мальдівських островів, в тому числі зі знайдених в океані браконьєрських глибоководних мереж. Як заявляють розробники, бігові кросівки досить легкі, зручні в застосуванні і адаптуються під індивідуальні анатомічні особливості.

Однак піти в торговий центр і купити Adidas x Parley можна, або на сайті http://pinkshop.com.ua/mens-shoes/krossovki-muzhskiye/proizvoditel:nike/. Екологічно чисті кросівки випущені обмеженим тиражем всього в 50 пар, які Adidas розіграє у власній офіційній групі в соцмережах. Щоб взяти участь в конкурсі, який триватиме до кінця місяця, необхідно зняти відео про те, як можна уникнути одноразового застосування пластика.


Кросівки зроблені з переробленого пластику від Adidas, та кросівки зовнішній вигляд натхненний концепт-каром BMWСпортивний бренд Puma спільно з виробником автомобілів BMW випустив лімітовану серію бігових кросівок X-Cat Disc. Зовнішній вигляд кросівок натхненний концепт-каром BMW під назвою Gina. Модель на білій підошві з фірмовою дискової шнурівкою витримана в сіро-сріблястій гамі, інформує Fashionmag.

«Ми прагнули врахувати всі аспекти виробництва взуття і переосмислити їх. Позбувшись поряд з цим від усіх звичайних і зручних прийомів. Це завжди прискорює процес оновлення», - заявив Едріен ван Хойдонк (Adrian van Hooydonk), старший віце-президент BMW Group Design. «Ми втілили саму мінливу сутність концепт-кара Gina в обтічній формі елегантного взуття», - пояснив Торстен Хохстеттер (Torsten Hochstetter), глобальний креативний директор Puma.

Першого липня лімітований випуск кросівок надійшов у продаж в обрані магазини Puma по всьому світу.

Концепт-кар Gina був винайдений в 2008 році дизайнерським підрозділом BMW Group під керівництвом Кріса Бенгла (Chris Bangle). Замість традиційних матеріалів для створення кузова машини була використана штучна шкіра. На даний момент концепт-кар розташована в музеї автовиробника.

Компанія Puma побудована в 1948 році в Німеччині Рудольфом Дасслером, братом Адольфа Дасслера, засновника марки Adidas. Головний офіс компанії розміщений в німецькому Херцогенаурахе. На даний момент бренд спонсорує клуби «Арсенал» і «Боруссія», збірну Ямайки з легкої атлетики, збірну Куби з боксу, збірну Італії з футболу, випускає колекції одягу і взуття в співпраці з командою «Формули-1» Ferrari.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1