Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею

«Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею» - під такою назвою пройшла зустріч учнів ДНЗ «Чубарівський Центр ПТО» з гуляйпільським письменником-краєзнавцем Іваном Кириловичем Кушніренком. Захід приурочений до Дня міста.

Молодь разом з викладачами Остапчук Н.М., Тимошенко О.Г., Шепель А.А. та майстрами виробничого навчання Селімовою С.М., Осадчим С.В. багато чого згадали, взнали та відкрили нового про райцентр та жителів Гуляйполя.

В кінці зустрічі, ведуча Кірієнко Н.П. побажала всім присутнім миру, процвітання та благополуччя , закликала дбати про місто , любити та оберігати його.

Куди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землеюКуди б мене дорога не вела, думки мої із рідною землею
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1