завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
 
 1 2 3 4  Вперед
 

В Данії невдачливий злодій не зумів ні відкрити, ні втопити сейф в озері

В Данії невдачливий злодій не зумів ні відкрити, ні втопити сейф в озеріПоліція південної Ютландії в неділю повідомила про курйозну подію, пов′язану з крадіжкою сейфа.
Детальніше

Софія Ротару впала під час зйомок новорічного шоу (відео)

Софія Ротару впала під час зйомок новорічного шоу (відео)Софія Ротару під час зйомок у новорічному шоу "Пісня року" в столиці РФ впала зі стільця.
Детальніше

У Франції, пропагандистам LifeNews передали "привіт" російською мовою (відео)

У Франції, пропагандистам LifeNews передали "привіт" російською мовою (відео)У Парижі російськомовний перехожий не зміг незворушно пройти повз знімальної групи епатажного прокремлівського телевізійного каналу LifeNews, яка працює в прямому ефірі.
Детальніше

Стас Барецький спалює свій БМВ (відео)

Стас Барецький спалює свій БМВ (відео)Музикант сказав, що він влаштував акцію на підтримку вітчизняного виробника і не словом, а ділом показує свою відданість імпортозаміщенню.
Детальніше

Парагвайські рибалки повідомили, що знайшли тіло чупакабри (відео)

Парагвайські рибалки повідомили, що знайшли тіло чупакабри (відео)У парагвайської річці Кармен-дель-Парана виявили тіло невідомої тварини. Місцеві жителі припускають, що це чупакабра - міфічна істота, що висмоктує кров у домашньої худоби.
Детальніше

"Крымнаш" и "духовные скрепы": кремлевский пропагандист Соловьев отдыхает в США.

"Крымнаш" и "духовные скрепы": кремлевский пропагандист Соловьев отдыхает в США.Телеведущий и кремлевский пропагандист Владимир Соловьев наслаждается жизнью на побережье США. "Тот самый момент, когда Соловьев целый год клеймил США, сам же поехал туда отдыхать", - пишет один из пользователей Твиттера.

"А вы сами-то чего в государстве потенциального военного противника
Детальніше

Криворукі підривники в Севастополі перетворили недобудований 16-поверховий будинок на своєрідну «пізанську вежу»

Криворукі підривники в Севастополі перетворили недобудований 16-поверховий будинок на своєрідну «пізанську вежу»Недобудований 16-поверховий будинок на вул. Капітанська в Севастополі вистояв після зробленого підриву, перетворившись на своєрідну «пізанську вежу».
Детальніше

Страницы КНДР, украсились свиным рылом Ким Чен Ына

Страницы КНДР, украсились свиным рылом Ким Чен ЫнаВзломщики компьютерных сетей подвергли атаке страницы Северной Кореи в сетях Twitter и Flickr, в следствии чего их работа была временно остановлена, сообщает британская газета The Guardian.
Детальніше

В Китае курица несет огромные яйца-матрёшки

В Китае курица несет огромные яйца-матрёшкиКитайская курица несет яйца, которые по размеру больше напоминают гусиные. Их главная особенность в том, что внутри не 1 яйцо, а несколько.
Детальніше

В Бразилии пошел дождь из пауков! (видео)

В Бразилии пошел дождь из пауков! (видео)Большие пауки, упав прямо с неба, «оккупировали» улицы бразильского города Санто Антонио да Платино.

На видео, выложенном в YouTube, видно, как довольно крупные насекомые свисают с городских линий электропередач.
Детальніше
 
 1 2 3 4  Вперед