Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Лави військових частин України поповнилися запорізькими новобранцями

Лави військових частин України поповнилися запорізькими новобранцямиПершу групу призовників до лав Збройних сил України від Запорізької області проводжали сьогодні із обласного збірного пункту Запорізького обласного військового комісаріату рідні, друзі та представники місцевої влади. Серед них - і керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко, який нагадав хлопцям про відповідальність за мирне життя запоріжців.

Він зауважив, що за 18 місяців сьогоднішні призовники багато чого навчаться: військовій мудрості, тактиці, стратегії, витривалості, дисципліни, але побажав використовувати здобуті знання лише в учбових цілях та щоб в Україні нарешті запанував мир.

- Запорізька обласна рада й у подальшому буде підтримувати військові частини, Збройні сили, підрозділи Нацгвардії, кожного військовослужбовця, адже ми чітко усвідомлюємо, що наша безпека та безпека наших громадян - у ваших руках, - сказав Володимир Подорожко та, з побажанням міцного здоров’я й незламності духу, виказав впевненість, що Україні здобуде перемогу, адже правда за нами.

ТВО військового комісара Запорізького ОВК Олександр Мойко впевнений, що служба у Збройних силах України неодмінно залишить відбиток на все життя, адже новобранці стануть міцнішими, зрозуміють, що таке бути членом колективу та знайдуть друзів на все життя.

- В нелегкий час для України ви взяли на себе відповідальність стати на захист нашої Батьківщини, - звернувся до присутніх Володимир Подорожко. – Я хочу, щоб кожен з вас усвідомив, що сьогодні на ваших плечах надзвичайна відповідальність – в першу чергу, відповідальність за мир та спокій на нашій запорізькій землі, відповідальність за мирне майбутнє нашої держави, за мирне майбутнє наших батьків, дітей та жінок.

www.rada.zp.ua
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1