Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Літературно-музичний вечір «Свято, що гуртує покоління»

4 травня 2018 року у бібліотеці для дітей спільно з провідним методистом комунального закладу «Централізована клубна система» Гуляйпільської міської ради проведений літературно-музичний вечір «Свято, що гуртує покоління», присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні.

До бібліотеки завітали учні 6-А і 6-Б класів ЗОШ №1 (класні керівники А.М. Веремейченко та Н.Г. Крутінь). На зустріч були запрошені учасники бойових дій в зоні АТО О.В. Бодня та В.А. Власенко.

Ведучі заходу бібліотекар Ольга Старокоженко та методист Валентина Жовніренко говорили про те, що і через десятиліття приходять до нас миттєвості найстрашнішої та найжорстокішої війни, в якій наш народ героїчно вистояв і переміг.

В короткі часи перепочинку бійці з задоволенням слухали фронтові пісні. Одна з найвідоміших і найулюбленіших – «Катюша» на заході прозвучала у виконанні Валентини Жовніренко.
У наші дні, через багато років після закінчення тієї страшної війни, онукам фронтовиків доводиться відстоювати на Сході України територіальну цілісність та незалежність рідної Батьківщини.

Героїзмом у цій борні відзначилися наші земляки, серед яких і запрошені на свято гості.

Олег Васильович Бодня та Володимир Анатолійович Власенко поділилися своїми спогадами про те, як пісні, дитячі малюнки, подарунки підтримували бойовий дух, допомагали вистояти проти підступного ворога, нагадували про рідну домівку.

Воїни побажали дітям добре вчитися, любити Україну і вірити в те, що ворог ніколи не ступить на рідну землю, бо її захищають справжні чоловіки.

Наприкінці заходу присутні переглянули відеоролик на пісню «Я ненавиджу війну».

На згадку про зустріч всі присутні разом сфотографувалися.

Учасники заходу переглянули підготовлену бібліотекарями виставку «Україна в Другій світовій війні».


Літературно-музичний вечір «Свято, що гуртує покоління»Літературно-музичний вечір «Свято, що гуртує покоління»Літературно-музичний вечір «Свято, що гуртує покоління»Літературно-музичний вечір «Свято, що гуртує покоління»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1