Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту»

В бібліотеці для дітей проведено літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту» до річниці від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. До бібліотеки завітали учні 5-Б класу ЗОШ №1 (класний керівник І.О.Шингур).

Бібліотекарі Ольга Старокоженко та Ірина Войцеховська познайомили дітей про життєвий та творчий шлях Великого Кобзаря. Вірш «Садок вишневий коло хати» гарно продекламував Кирило Мусихін. На заході прозвучав вірш «Заповіт» та пісні на слова поета. Діти залюбки переглянули буктрелер на книгу «Дитячий Кобзар» та виставку робіт вихованців дитячої школи мистецтв на Шевченківську тематику.

Минуло багато років з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, але й сьогодні як живий говорить він із своїми наступниками. Гуляйпільці шанують славного сина українського народу. Його іменем названа вулиця в нашому місті та на центральній площі стоїть пам`ятник Шевченку.

Шингур Ірина,
бібліотекар бібліотеки для дітейЛітературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту»Літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту»Літературно-музичний вечір «Живий у правді віковій, в піснях і славі Заповіту»
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1