Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Людина, на якій тримається Рівнопілля

Людина, на якій тримається РівнопілляНаприкінці 2005 року на наше ТОВ «Рівнопілля» без сліз не можна було дивитися! Воно занепадало у всіх відношеннях, людям не виплачувалися зарплати і виплати на паї. Більше того, попереднє керівництво заклало майно пайовиків - техніку і велику рогату худобу в банк. А згодом все це було продане, а виручені кошти пішли на погашення банківського кредиту.

І в цей найскрутніший для господарства час колишні засновники, працівники і пайовики звернулися до Сергія Курмана - як до людини, яка має високий і стабільний авторитет - з проханням «узяти під крило» це господарство. Тим більше, у нас завжди були гарні товарні, партнерські і дружні стосунки з ТОВ «Діло СК» Сергія Курмана. І до цього він нам суттєво допомагав, був надійним партнером. А у 2006 році Сергій Іванович згодився прийти до нас як інвестор, не побоявшись взяти на себе відповідальність за майже зруйноване господарство і вливши значну частину свого капіталу. Ось так і народилося у 2006 році ТОВ «Агро-Рівнопілля»...

Відтоді минуло вісім років. Господарство наше відродилося, село розцвіло, люди зажили! Сьогодні у ТОВ «Агро-Рівнопілля» майже 2 тисячі гектарів землі. І якщо до 2006 року більшість орної площі фактично не оброблялася, поля були в занедбаному стані, то Сергій Іванович не залишає без уваги жодного сантиметра землі. Адже вважає, що земля і люди - це найбільші цінності села. Всі землі господарства обробляються, як слід. Для цього керівник подбав про стовідсоткове оновлення парку техніки, яка раніше була у плачевному стані і її можна було вважати нерухомим металобрухтом, аніж транспортом. Сьогодні ж усі трактори, комбайни, автомобілі - на ходу.

ОДНЕ З НАЙКРАЩИХ ТОВАРИСТВ У РАЙОНІ

В «АГРО-РІВНОПІЛЛІ» сьогодні працюють 80 осіб, нараховується 200 пайовиків. Для всіх створено максимально комфортні умови праці. Усі ці вісім років ми не знаємо, що таке заборгованість - ні у виплатах на паї, ні в зарплаті. А звідси - і благополуччя наше і наших родин, і звідси - добробут нашого села.

Так уже повелося, що доля села напряму пов′язана із базовим господарством, яке розташовується в тому чи іншому краї, і з долею людини, яка господарює на землі. Нам, рівнопільцям і яблуковцям, у цьому плані дуже пощастило. Адже наше товариство очолює мудрий, досвідчений і людяний керівник, який знаний за своїми добрими справами як у наших селах, так і в усьому Гуляйпільському районі і області. Це - Сергій Іванович КУРМАН.

Усі ми - ніби один міцний кулак, згуртовано трудимося над врожаями і розвитком нашого господарства. А показники по врожаях товариство не тільки утримує на найвищому в районі рівні, але й нарощує, високо і впевнено тримаючи планку лідера. Ми горді своїми досягненнями. Адже, якщо ТОВ «Рівнопілля» з 2003 до 2006 років сіяло від 73 до 400 гектарів пшениці і мало намолот усього лише від 46 до 300 тонн, то коли до нас прийшов Сергій Іванович, валовий збір зерна з 2006 року і по цей час сягнув від 1440 до 4000 тонн з 700 га при середній урожайності від 20 до 40 центнерів з гектара. Відтоді ТОВ «Агро-Рівнопілля» має щороку по 3 тисячі тонн зерна при урожайності 35-40 (а то й більше) центнерів з гектара.

Відчутно поліпшився стан справ і з олійними культурами. Так, якщо ТОВ «Рівнопілля» мало урожайність 13-15 центнерів з гектара, то у перший же рік господарювання Сергія Курмана ця позначка сягнула 25-35 центнерів з гектара. На запитання: «В чому секрет такого успіху?» можемо відповісти просто: у мудрості керівника, в його рішенні вносити мінеральні й органічні добрива, грамотно обробляти землю, проводити заходи щодо захисту рослин. І головне - якісні засіви і відбірне зерно, які згодом і дають такі високі врожаї.

Та кажуть: не той урожай, що на полі, а той, що у коморі. Розуміючи це, Сергій Курман подбав про те, щоб у господарстві було відреставровано зернові та інші склади.

До того ж - і це дуже важливо у наш час - у нас розвивається тваринництво. Наш директор переконаний, що ця галузь дійсно потрібна селу. Тому, надаючи розвитку цієї галузі особливу увагу, керівник невпинними темпами нарощує поголів’я худоби в господарстві. Так, якщо станом на 2006 рік у господарстві нараховувалося всього тільки 120 голів худоби, то сьогодні ця цифра сягає 600. Наприкінці 2005 року надій на корову складав 800 літрів на рік. До 2006 року в товаристві не працювала машинна дійка, всі роботи виконувалися вручну. Сергій Курман з приходом у господарство поставив роботу таким чином, що з 2006 року і по теперішній час річний надій на корову збільшився у п’ять разів і сягнув 4 тисяч літрів! Це пояснюється переважно тим, що у ТОВ «Рівнопілля» була нульова кормова база, тваринницькі ферми розвалювалися. У 2006 році господарство закупило силос, косили де тільки можна було, щоб худоба пережила зиму 2006- 2007 років...

А тепер, якби ви зайшли на наші ферми! Вам би здалося, що ви побували не на фермі, а по крайній мірі - у найпростішому офісі. Чистота і охайність приміщень приємно вражає. До того ж, на фермах працюють душові кабінки і харчоблоки. Завдяки цьому люди можуть і нормально харчуватися і за необхідності - покупатися. До слова, в наших їдальнях продукти - із підприємства Сергія Курмана «Діло СК» - і м’ясні вироби, і смачна випічка. Ось така цивілізація, про яку до 2006 року ми навіть і мріяти не могли!

СПАСИБІ ЗА НЕБАЙДУЖІСТЬ ДО ДОЛІ СЕЛЯНИНА

Сам родом із великої багатодітної родини із маленького села - Зеленого Гаю, Сергій Іванович до кожного свого працівника і до кожного селянина ставиться з особливою повагою й увагою. І коли трапляється якесь нещастя чи складна ситуація, то ми знаємо: ми звернемося до нашого керівника, зателефонуємо, прийдемо на прийом - і він не відмовить, допоможе, підтримає.

Та знаєте, як говорять, що скільки не роби добра, а всім не догодиш. Так, останнім часом до нас потрапляють листівки, в яких усі ці напрацювання і досягнення хтось намагається знівелювати, розкритикувати. Нашому обуренню немає меж! Адже критикують зазвичай те, що не виходить, не має результату. А тут що? В нашому випадку люди, які намагаються принизити авторитет і гідність нашого директора, а значить - і наші авторитет і гідність, принижують, перш за все, самих себе і свою неспроможність зробити все те, що зроблено за ці вісім років. Так, ті листівки породжені власним безсиллям і невмінням підняти, відродити село.

Але, мабуть, і критика в нашому випадку теж потрібна і конструктивна. Адже вона дає нам ще краще побачити і підсумувати всі ті добрі діла і напрацювання, які прийшли в Рівнопілля за останні вісім років, а ще - гуртує нас заради спільної великої і вічної мети - розвитку нашого села і благополуччя наших родин.

Ми вдячні вам, Сергію Івановичу, за вашу мудрість і не-байдужість до долі села. До того, як ви прийшли керувати у господарство, ми про гідні умови життя і праці тільки чули, а з 2006 року дійсно зажили! Ми вас підтримуємо у ваших сміливих і дієвих реформах, і напередодні Нового року щиро вітаємо вас і ваших рідних і близьких, зичимо міцного здоров’я, миру і благополуччя. Мудрості вам у подальшій вашій діяльності на благо рідного краю, села і земляків.


Працівники і пайовики
ТОВ «Агро-Рівнопілля»
Гуляйпільський район


Перепечатано з газети Запорізька Правда від 25 грудня 2014 року
3

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 11  sallo  27 січня 2015, 15:41цитувати виділене
Ніякої жаби, просто в компютері закінчились великі букви,но суть от висловленого незмінюеться.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  21 січня 2015, 22:29цитувати виділене
Яка нафіг класова ) тут чисто особисті або "грудна зелена жаба"))взагалі нормальна людина ніколи не буде писати "ад" з великої літери, про що тут можна далі писати....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  21 січня 2015, 16:42цитувати виділене
Тут явно проглядається класова ворожнеча, ненависть до багатих. На фоні загального зниження рівня життя, ця тенденція буде збільшуватись. І я гадаю, що замок тут не при чому.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  21 січня 2015, 09:15цитувати виділене
Цікаво: Ад написано з великої букви,а Бог з малої. Може питання треба ставити щоб менше грошей брав чи була можливість безкоштовно набрати воду.
Мені це питання не відоме,але коли людина навела порядок і за це посилати її в Ад ... м*яко кажучи це не зовсім правильно.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 11  sallo  20 січня 2015, 23:17цитувати виділене
Интересно сколько платит троллям КУРМАН за отбеливание его деяний, падлюка ты Gromada!!!
Возле етого колодязя сразу видно ты небыл, собак бросали вместе с кошками только такие как ты вместе со своим хозяином курманом, при содействии СВОРЫ охотников, которые организовали себе стойло напротив етого колодязя, скажу прямо, по народным приметам сказано неплюй в колодец…………..? А своему барину скажи, нет он сам увидит в АДУ! Или куда бог укажет на сковородке, или в котле будет стоять перед глазами КОЛОДЕЦ С ЗАМКОМ.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  20 січня 2015, 12:16цитувати виділене
Неблагодарне діло когось захищати але й мовчати теж негоже.
sallo а ще ти забув дописати що колодязь з якого пили воду наші діди і батьки ти падлюка постійно кидав туди дохлих собак і котів!! а після того як Курман вичистив його, відкачав воду навів там порядок зробив зруб і поставив замок щоб такі як ти не срали у воду яку пили ще з часів створення Гуляйполя, і ключ знаходиться в сільраді в якій його можна взяти за сто гривень, нажаль відсутніть культури породжує хамство.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 11  sallo  19 січня 2015, 16:54цитувати виділене
А ще автор забув додати що цей пи...р, біля села Рівнопілля в балці Грушевій, почепив замка на колодязь з якого наші діди,батьки и ми брали воду і вимагае 100 гривень за ключ. Напевно на виручені кошти хоче ще краще пліпшити житя народу чи господарству. А може він так хоче побідить путлера, ашо, прийдуть до нас путлеровські окупанти а в них немае грошей заплатить за ключ, и помруть узурпатори від сраги, увесь народ України буде безмежно вдячний.
 0  або