Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Людину судять за її справами

Минулого тижня голова РДА Олександр Іщенко зустрівся із головою Рівнопільської сільської ради Наталією Пилипенко, директором ПП СП «Гуляйпільське» Сергієм Курманом, керуючим Іваном Курманом та громадським активом села. У ході розовмови стало відомо, що жителям цієї маленької сільської ради, куди окрім села Рівнопілля входить село Яблукове, немає на що скаржитися. Адже з приходом нового господаря тут багато що змінилося.

- Наших жителів Сергій Іванович так розбалував, що їм вже і довідки до двору привозять, - повідомила Наталія Пилипенко. – Чи не єдина проблема – це ремонт даху клубу. Мені дуже пощастило, що вже не один рік поспіль я, як то кажуть, - за кам’яною стіною. Адже керівники базового господарства - і Сергій Іванович, і Іван Іванович не стоять осторонь проблем сільчан. Люди у селі працевлаштовані та отримують гарну платню.

Щоб не на словах, а на ділі переконатися у сказаному, вирішено було оглянути село, в якому сьогодні проживає близько 160 мешканців. Тож, перше, що вразило, – відремонтовані дороги, обкошені узбіччя доріг, охайні та доглянуті будинки господарів. У селі працює міні-маркет «Рівнопілля», де асортимент товару досить широкий, а тому необхідності їхати до міста за продуктами харчування немає.

- Хоч у селі вже давно не працює дитячий садок, проте довіз дошкільнят до міського дитячого садка «Веселка» щодня проводиться за кошти товариства, - розповіла сільський голова. – Адже коли постало питання ремонту дитячого садка у селі чи довозу до міського, то зупинилися на останньому варіанті, оскільки утримання штату працівників та ремонти приміщень обійдуться значно дорожче. Проте, сьогодні діти задоволені, оскільки мають чудову можливість повноцінно розвиватися та спілкуватися у соціумі зі своїми однолітками.

Тому, як повідомив під час зустрічі Сергій Курман, з того часу, коли рівнопільські дошкільнята почали їздити до дитячого садка «Веселка», він повністю взяв на себе все необхідне фінансове забезпечення цього закладу. І сьогодні переконаний, що зробив правильний вибір.

Оглядаючи територію великого господарства, вражала доглянутість тваринницьких корпусів, літніх вигонів, площадок для доїння тварин, місць закладення силосу та сінажу, скиртування соломи. Поспілкувавшись з працівниками, довідалися, що кожен залюбки ходить сюди на роботу, адже і умови праці, і заробітна плата - гідні того, щоб щодня віддавати себе рутинній нелегкій справі.

Крім того, на території господарства постійно триває будівництво нових об’єктів. Як стало відомо, у найближчих планах – побудова фонтану та зоопарку, а для цього вже виділено місце та розпочато перші роботи.

- Сьогодні мені, як керівнику, цікаво спілкуватися з такими людьми, як Сергій Іванович, - зауважив Олександр Іщенко. – Побувавши з робочим візитом у селах, де є його сільськогосподарські товариства, тобто у Гуляйпільському, Рівнопіллі, я вкотре переконався, що на благо своєї малої Батьківщини ця поважна людина зробила багато добрих справ! Сьогодні на його рахунках - спонсорська допомога і на освіту, і на медицину району. Крім того він – сильний керівник, гарний роботодавець, з яким дуже легко вирішувати життєвоважливі проблеми гуляйпільців. Не дарма кажуть, що людину судять за його справами, тож свій висновок стосовно Сергія Курмана я вже зробив.

Тетяна Велика
Газета «Голос Гуляйпілля»


Людину судять за її справами
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 326  YKPOП  14 вересня 2016, 12:31цитувати виділене
а в Гуляйполі ще є газета «Голос Гуляйпілля»?
 0  або