Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Мадуро заявив, що гуманітарна допомога заражена

Мадуро заявив, що гуманітарна допомога зараженаГуманітарна допомога, яку світове співтовариство направило венесуельському народу, складається з “прогнилих і заражених продуктів”. Таку думку висловив в середу президент Венесуели Ніколас Мадуро в інтерв’ю телеканалу Euronews, повідомляє УНН.

Відповідаючи на питання про причини політизації ситуації навколо гуманітарної допомоги, глава держави назвав її надання бажанням венесуельської опозиції, а також влади США принизити країну. “Вони (США) заморозили понад 10 млрд доларів на наших рахунках за кордоном, — заявив він. — По суті, нам не дозволяють імпортувати в країну ліки та харчі, бо шукають наші гроші на закордонних рахунках у всіх куточках світу”.

Мадуро підтвердив заяву віце-президента республіки Дельсі Родрігес, яка напередодні висловила думку, що метою доставки гуманітарної допомоги є отруєння населення Венесуели. “І після того, як вони заморозили наші понад 10 млрд, (Сполучені Штати) заявляють, що надішлють на 20 млн доларів зіпсованих і заражених продуктів”, — зазначив президент Венесуели. За інформацією Мадуро, отриманої з Колумбії, в якій в даний час знаходиться гуманітарна допомога, продукти “повні канцерогенних хімічних елементів, вони не пройшли необхідний контроль, що призвело до ряду випадків харчового отруєння у самій Колумбії”.

Глава Венесуели також зазначив, що його країна співпрацює з ООН “для надання технічної і гуманітарної допомоги”, а також зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я для здійснення закупівель лікарських препаратів.

1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1