Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Магістратура в Польщі: вступ, навчання і розцінки

Кожен учень старших класів мріє покинути домашню обстановку і почати самостійне життя. Багато з них розглядають вітчизняні університети, так як вони ближче до дому, але деякі цілеспрямовані юнаки віддають перевагу навчанню у закордонному вищому навчальному закладі. Навчання за кордоном для українців є чудовою нагодою розкрити потенціал, досягти висот і знайти високооплачувану роботу.


Практично всі польські університети раді прийняти до лав студентів зарубіжних абітурієнтів. Для них пропонуються найбільш затребувані спеціальності та напрямки. Умови навчання за кордоном і навчальна програма для українців нічим не відрізняється від стандартної методики, тому хлопці не будуть відчувати себе чужими. Крім іншого, приїхавши в країну, українець дуже швидко знайде нові знайомства, адже багато студентів ВНЗ Польщі приїжджають з України, Білорусії, Румунії та Чехії. Як проходить навчання за кордоном, вам розкажуть представники компанії Моя Едукація.


Вища освіта за кордоном - це прекрасна можливість реалізувати себе, отримати нові навички та знайти престижну роботу. Іноземні навчальні заклади мають ряд переваг, а саме хорошу матеріальну базу, постійне фінансування з боку держави, першокласний викладацький склад і сучасно обладнані аудиторії. Крім цього кожен ВНЗ володіє науковими кафедрами і дослідницькими центрами.


Навчання за кордоном для українців


Найбільш популярними країнами для отримання освіти за кордоном є Польща, Німеччина, Чехія та Швейцарія. Серед наведеного списку особливим інтересом абітурієнтів користується Польща. Освіта в Польщі приваблює своєю доступністю і простим вступом до лав студентів. Українець, який приїхав в країну, буде відчувати себе комфортно, адже польська мова багато в чому схожа на українську. До того ж, на території держави навчаються тисячі вітчизняних студентів. Які переваги має навчання в Польщі, вам розкажуть представники компанії «Moja Edukacja».


Навчальна програма


Навчальна програма вищих навчальних закладів Польщі ділиться на кілька етапів. Спершу студент отримує ступінь бакалавра, потім магістра та спеціаліста. Навчання в Польщі на магістратурі також можливе і для тих студентів, які вже мають диплом бакалавра, отриманий в іншому вищому навчальному закладі. Простими словами, якщо ви відучилися на батьківщині і вирішили довчитися за кордоном, то труднощів у вас не виникне.


Скільки коштує магістратура в Польщі


Вартість магістратури в Польщі залежить від декількох факторів:


 • факультет;
 • спеціальність;
 • мова навчання;
 • університет.

Найбільш престижними є Варшавський і Ягеллонський університети, найбільш затребуваними напрямками - медицина і юриспруденція. Студент може навчатися польською або англійською мовою.


Документи для вступу до польських ВНЗ


Для вступу на магістратуру абітурієнт повинен надати пакет документів, до якого входять:


 • вітчизняний паспорт;
 • закордонний паспорт;
 • свідоцтво про народження;
 • фотографії;
 • свідоцтво від мовної школи, що підтверджує знання польської або англійської мови;
 • медична довідка формату 086-У;
 • диплом бакалавра і додаток до нього.

Безкоштовне навчання за кордоном пропонується для тих, хто має карту поляка або володіє винятковими знаннями. Перелік пільгових місць обмежений, тому абітурієнт повинен заздалегідь подати заяву до приймальної комісії про намір його отримати.


Особливості навчання в польському університеті


Система освіти в Польщі дуже проста: спочатку студент отримує ступінь бакалавра, відучившись 3,5 - 4 роки. Потім він надходить на магістратуру і продовжує навчатися протягом 1,5 - 2 років. Після закінчення магістратури студент може відправитися на пошуки роботи або ж залишитися для отримання другої вищої освіти. Які університети пропонують здобути освіту в Польщі для українців, ви дізнаєтеся на офіційному сайті компанії «Моя Едукація». Також на Інтернет-ресурсі зібрані найбільш престижні ВНЗ країни.


Для того щоб отримати вищу освіту в Польщі, необхідно:


 • визначитися з університетом, спеціальністю і мовою викладання;
 • пройти курс у мовній школі;
 • подати заяву до приймальної комісії;
 • зібрати пакет документів

Стати студентом польського ВНЗ може будь-який школяр, який закінчив як мінімум 9 класів. Після 9-го класу абітурієнт може вступити в профільне училище або технікум, після 11-го - до вищого навчального закладу. Також можуть навчатися і ті, хто вже має повну або неповну вищу освіту. Отримання нової кваліфікації в польському університеті буде перевагою для будь-якого українця, який бажає просунутися по кар’єрних сходах або знайти високооплачувану роботу.


Розцінки на навчання в польському навчальному закладі залежать від обраного напрямку, форми навчання і статусу вищого навчального закладу. Найдорожчими вважаються комерційні університети: Вища школа Економіки, Вища школа адміністрації та бізнесу ім. Євгенія Квятковського і Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві. Навчання в державних ВУЗах коштує в рази дорожче, але саме ці установи входять в список найпрестижніших. Крім цього багато університетів дають можливість отримати освіту за кордоном безкоштовно. Вчитися на пільговій основі можуть студенти, які мають карту поляка або ті, хто успішно пройшов відбірковий конкурс.


0

Посилання на публікацію

Для цієї публікації коментарі вимкнено.