Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Маршрут Гуляйполе-Пологи почне діяти з 25 лютого

Маршрут Гуляйполе-Пологи почне діяти з 25 лютогоНіхто й ніколи не рахував, скільки гуляйпільців працює у Пологах. А дарма. Адже щоранку рейсу на Пологи чекає досить багато гуляйпільців, які працевлаштувались у сусідньому райцентрі. На жаль, вже більше року прямий рейс Гуляйполе-Пологи перестав діяти.

Гуляйпільці заради того, щоб дістатись у Пологи на роботу, були змушені пересісти на рейси Гуляйполе-Бердянськ, які відправляються з Гуляйпільської автостанції о 6:10 та 7:30. У тому, що рейс Гуляйполе-Бердянськ (від’їжджає з Гуляйполя о 7:30) перенавантажений бажаючими доїхати до Поліг, неодноразово пересвідчувалась журналіст газети.

Нарешті, маршрут Гуляйполе – Пологи було вирішено відновити. У Гуляйпільській РДА зазначили, що автобусний маршрут «Гуляйполе (АС) - Пологи (АС) - Гуляйполе (АС)» планують відновити з 25 лютого.

В автобусі, який буде задіяний на цьому маршруті, передбачено 18 сидячих місць. Час відходу його з Гуляйполя - 07:00 та 16:00, з Поліг - о 08:00 та о 17:30.

Вартість проїзду від початкової до кінцевої зупинки сьогодні становить 6,35 грн. (до вартості проїзду не включено витрати, пов′язані з обслуговуванням пасажирів на автостанціях, а також вартість перевезення багажу - 1 грн.).

Тож сподіваємось, що з 25 лютого на роботу в Пологи гуляйпільці доїжджатимуть зручніше.

Джерело: Районка
5

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1