Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Масові протести у Венесуелі: загинуло 16 людей

Масові протести у Венесуелі: загинуло 16 людей В акціях протесту і зіткненнях сталося 16 смертей після мобілізації опозиції по всій країні.

Про це повідомляє видання La Prensa de Lara.Канада, Європейський Союз, Гватемала, Колумбія, Перу, Туреччина, Аргентина, Бразилія та ще низка країн висловили підтримку лідеру опозиції Венесуели – Хуану Ґуайдо.

На тлі масових протестів напередодні він оголосив себе тимчасовим президентом країни і склав присягу глави держави. Першим Ґуайдо в якості нового чільника держави визнав президент США Дональд Трамп. Глава Білого дому пообіцяв використати усю дипломатичну та економічну потужність США, щоб відновити демократію у Венесуелі.

У відповідь на це Ніколас Мадуро заявив, що країна розриває дипломатичні відносини зі Сполученими Штатами. Оголосив – американські дипломати мають 72 години, аби залишити країну. Водночас у Вашингтоні заявили – таких прав у Мадуро більше немає. Тож США і надалі підтримуватимуть дипломатичні зв′язки з Каракасом, але через уряд Хуана Ґуайдо.

Масові демонстрації з вимогою відставки Ніколаса Мадуро спалахнули у Венесуелі напередодні. Мітинг переріс у сутички між прихильниками опозиції із силовиками. У зіткненнях загинули щонайменше 16 осіб. Ще 43 людини були затримані.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1