Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Материнська любов – найсвятіша»

Є в нашому світі слово вічне,
Коротке, але саме сердечне,
Воно прекрасне і добре,
Воно просте і зручне,
Воно душевне, улюблене,
Ні з чим на світі незрівняне слово «Мама»


На всіх мовах це священне слово звучить однаково ніжно і лагідно, світло і значимо. Скільки тепла таїть магічне слово, яким називають саму близьку, дорогу, єдину людину. Мама стежить за нашою життєвою дорогою. Материнська любов гріє нас до глибокої старості.

Немає, напевно, жодної країни, де б не відзначався День матері. В Україні це свято стали відзначати порівняно недавно. Починаючи з 2000 року День Матері офіційно щорічно відзначається у другу неділю травня.

5 травня 2016 року на базі Гуляйпільського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді проведено захід, приурочений до Дня матері під назвою «Материнська любов – найсвятіша» для членів сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Метою бесіди було донести до сімей принципи батьківського виховання та моделі поведінки, якими потрібно користуватися аби виховати своїх дітей гідними людьми. Також учасникам заходу представлено фільм соціального спрямування на тему «Сім’я найвища цінність». Серед членів сімей розповсюджені примірники рекламної продукції щодо виховання дітей.

Бути мамою це так прекрасно, але проходить цей час дуже швидко. Діти виростають. Ви ніколи не повернете ті миті, коли можна було взяти малюка на руки, водити його до школи і розділяти успіхи та втішати під час життєвих невдач. Бути матір’ю - це дорогоцінний подарунок!

В заході взяли участь 9 осіб з числа сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Гуляйпільський РЦСССДМ.

http://gprda.gov.ua/?id=56&news=670

«Материнська любов – найсвятіша»
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1