Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Мер Запоріжжя прийняв присягу під вигуки «Ганьба!» (відео)

Запорізькі активісти зустріли новообраного мера Володимира Буряка свистом та вигуками «Ганьба!».

Як повідомляє «Українська правда», керівникові міста довелося зачитати присягу під несхвальні вигуки натовпу присутніх у залі міськради мітингувальників.

Активісти зустріли Буряка плакатами «Вимагаємо секретаря міськради від демократичних сил», «Ахметов геть!», «Обережно – регіонал» та «Депутате, пам’ятай: Запоріжжя – місто з яйцями!», нагадуючи про «яєчну неділю», коли запоріжці закидали групу проросійськи налаштованих активістів яйцями та борошном.Водночас депутати від «Опозиційного блоку» зустріли присягу мера гучними оплесками.

Більшість з двадцяти обранців – працівники металургійного комбінату «Запоріжсталь», головним інженером якого був самовисуванець Володимир Буряк.

«Активісти вимагали секретаря міської ради від демократичних сил. Якщо буде не лише «ахметівський» мер Буряк, а й «ахметівський» секретар, то демократичної перспективи у Запоріжжі не буде жодної», – заявив депутат Запорізької міської ради від «БПП – «Солідарність» В’ячеслав Зайцев.

Після офіційної частини сесійного засідання Володимир Буряк зробив декілька спроб заспокоїти активістів, щоб продовжити сесію, але марно.

Згодом він оголосив перерву у пленарному засіданні не невизначений термін.

Депутати партій «УКРОП», «Самопоміч», «БПП – «Солідарність» та «Наш край» заявили, що перерву новообраний Буряк оголосив з порушенням регламенту роботи сесії, а тому написали заяву до адміністративного суду, під якою підписалися більше двадцяти обранців.

Мер Запоріжжя прийняв присягу під вигуки «Ганьба!» (відео)
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1