Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Методична робота в Гуляйпільській дитячій школі мистецтв

Методична робота в Гуляйпільській дитячій школі мистецтвПедагогічний колектив КЗ «Гуляйпільська дитяча школа мистецтв» Гуляйпільської міської ради надає особливу увагу методичній роботі, спрямованій на вдосконалення програм, змісту, форм і методів навчання. Канікулярний період - найкращий час для самоосвіти та проведення методичних засідань, де викладачі закладу здобувають нові знання, самовдосконалюються, переймають досвід колег.

На весняних канікулах засідання методичного круглого столу відбулися на фортепіанному, вокальному, музично-теоретичному відділах та на відділі народних інструментів.

Викладач по класу скрипки Приходько Д.В. представила методичну розробку «Альтернативна методика навчання гри на скрипці дітей дошкільного віку». Доповідач виклала власні методичні напрацювання сучасних форм навчання на прикладі роботи з ученицею 1 класу Червоненко Вікторією. Під час обговорення присутні відзначили актуальність та необхідність впровадження запропонованого викладачем підходу в роботі з учнями-початківцями.

Викладач по класу фортепіано Яковенко І.М. презентувала збірник В.Коровіцина «Музична подорож країнами Європи», написаний композитором під впливом вражень від гасторольних подорожей Європою. Яскраві особливості країн світу були представлені в танцювальних мініатюрах. Методичний розбір збірника супроводжувався мальовничими ілюстраціями, майстерним виконанням музичних творів на фортепіано, детальним аналізом труднощів, які виникають під час навчального процесу, та пропозиціями викладача щодо способів їх подолання. Щире обговорення у колі однодумців, зацікавленість колег до творчості композитора стали найкращою нагородою доповідачеві.

На музично-теоретичному відділі за участю викладачів вокального відділення відбувся круглий стіл, під час якого викладач музично-теоретичних дисциплін Галкіна С.В. представила методичну доповідь – розробку «Робота над двоголоссям на уроках сольфеджіо з учнями початкових класів», побудовану на власному педагогічному досвіді. Викладач наголошувала, що підготовка до роботи над багатоголосним співом повинна починатись у ранньому віці та підтвердила цю думку аналізом практичних вправ. Учасники круглого столу дійшли висновку, що впевнене оволодіння учнями навичок багатоголосного співу є запорукою розвитку музичного слуху дітей та гарного виконання ними вокальних творів у майбутньому.

http://gpmrada.gov.ua/news/1246-metodichna_robota_v_guliaipilskii_ditiachii_shkoli_mistetstv.html
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1