Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Міноборони: сепаратисти готували провокацію проти спостерігачів ОБСЄ біля Комінтернова

Міноборони: сепаратисти готували провокацію проти спостерігачів ОБСЄ біля КомінтерноваНа Донеччині біля Комінтернова сепаратисти планували дискредитувати Збройні сили України, ця спроба не вдалася, попереджено загибель представників ОБСЄ, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Як повідомляють у Міноборони, 26 грудня до представників української сторони СЦКК (стороною Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін) звернулись представники моніторингової місії ОБСЄ з проханням надати дозвіл патрулю місії проїхати з інспекцією під озброєною охороною бойовиків за маршрутом Комінтернове – Водяне.

«Разом з тим, за наявною інформацією, проросійські терористи намагались скерувати патруль СММ ОБСЄ у засідку, де під виглядом перевдягнутих у форму військовослужбовців ЗС України бандити планували обстріляти та знищити представників місії, звинувативши українських військовиків у порушенні ними Мінських домовленостей і нездатності України забезпечити належні умови для виконання місії ОБСЄ своїх функцій у рамках наданого мандату», – заявляють у відомстві.

Проросійські сепаратисти наразі не коментували цих заяв. Про результати візиту Комінтернова 26 грудня спостерігачі місії ОБСЄ ще не повідомляли.

www.radiosvoboda.org

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1