Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Минулого тижня на Північному полюсі була зареєстрована температура +1°C

Минулого тижня на Північному полюсі була зареєстрована температура +1°CМинулого тижня на Північному полюсі була зареєстрована температура +1°C, що стало безпрецедентним випадком, повідомляє інтернет-портал inhabitat.

Зазвичай, в цю пору року температура в регіоні близька до -30°C.

Шторм "Френк", який бушує біля берегів Великобританії, став причиною різкого підйому температури на Північному полюсі вище нуля.

За словами представників Національного управління океанічних і атмосферних досліджень (NOAA) США, моделі прогнозу, що ґрунтуються на даних із супутників, на короткий час показали температури вище нульової відмітки.

Наземних інструментів з вимірювання температури на Північному полюсі немає. Однак метеорологи вважають, що стовпчик термометра дійсно міг піднятися до плюсових показників, позаяк шторм "Френк" відкинув потік теплого тропічного повітря, котрий дійшов до полюсу і викликав коротке аномальне підвищення температури.

Сильні дощі і шторми тривають на північному заході Англії з початку грудня. У святкові дні на регіон обрушився новий шторм, який привів до відключення електрики в семи тисячах будинків і підтоплень у селищах і містах.
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1