Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Місцеві бюджети долучаються до фінансування робіт з ліквідації ямковості

Місцеві бюджети долучаються до фінансування робіт з ліквідації ямковостіНа замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядні організації продовжують роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах Запорізької області.

Так, за минулий тиждень ліквідовано 5 637 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 127 кв. м, на дорогах місцевого значення – 5 510 кв. м.

Ремонтні роботи виконували шість бригад, а саме: три бригади підрядного підприємства ТОВ "Юк-Інвест", дві бригади підрядного підприємства ТОВ "Дорремтехнологія" та бригада ТОВ "Ремшляхбуд". Працював асфальтобетонний завод ТОВ "Ремшляхбуд".

Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг, та на об’єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів на умовах співфінансування зі Службою доріг. З огляду на це роботи було зосереджено в окремих районах області.

Так, ТОВ "Юк-Інвест" трьома струменевими машинами виконувало ремонт на дорозі С082001 Чорноземне - Таврійське в Якимівському районі. ТОВ "Дорремтехнологія" двома струменевими машинами працювало на автодорозі О080619 Гуляйполе-Успенівка-Зелене Поле в Гуляйпільському районі. ТОВ «Ремшляхбуд» проводилися ремонтні роботи на а/д О080618 Гуляйполе - Любимівка – Старомлинівка в Гуляйпільському районі, на дорозі державного значення Т-04-01 Дніпро – Мелітополь у м. Пологи та на а/д О080618 Гуляйполе - Любимівка – Старомлинівка в Гуляйпільському районі, використовуючи асфальтобетонну суміш.

Загалом з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 329 219 кв. м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення - 168 671 кв. м, на дорогах місцевого значення - 160 548 кв. м.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 22  Trodar  08 жовтня 2017, 17:57цитувати виділене
В Новозлатополе сделали 200-300 метров дороги и всё. Качество говняное, асфальт в трещинах, толщина маленькая. Уже после зимы начнёт разваливатсья и таять вместе со снегом.
 0  або