Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Москва представила Радбезу ООН проект резолюції щодо MH17

Москва представила Радбезу ООН проект резолюції щодо MH17Росія представила Раді Безпеки ООН свій проект резолюції щодо аварії "Боїнга" компанії Малайзії Airlines, який збили над східною Україною рік тому.

У своєму проекті Росія наполягає на тому, що винних у катастрофі рейсу MH17 слід притягнути до відповідальності, однак виключає проведення міжнародного трибуналу.

Також у документі, розробленому Москвою, висловлюють стурбованість з приводу перебігу розслідування. Група експертів, які його проводять, не забезпечує "достатньої прозорості у його організації та методах роботи, що може негативно вплинути на його результат", вважають у Москві.

У проекті резолюції російська влада пропонує генеральному секретареві ООН Пан Гі Муну протягом двох тижнів подати пропозиції з приводу "кроків, які б посилили роль ООН у підтримці розслідування".

Росія також хоче, аби організація призначила спецуповноваженого з питань інциденту інциденту.

Раніше президент Росії Володимир Путін особисто виступив проти створення трибуналу з катастрофи малайзійського "Боїнга" на Донбасі.

Проект резолюції про його створення внесла до Ради безпеки ООН Малайзія, її також підтримують Європейські країни, серед яких і Україна.

Літак авіакомпанії Malaysia Airlines, який прямував рейсом з Амстердама до Куала-Лумпура, розбився у Донецькій області України 17 липня минулого року. Усі 298 людей, що були на його борту, загинули.

Родичі загиблих подали до американського суду позов проти російського громадянина Ігоря Гіркіна (Стрєлкова).

Країни Заходу вважають: існує достатньо доказів того, що літак був збитий ракетною установкою, яку Росія надала проросійським збройним формуванням на сході України.

Росія це заперечує.

http://www.bbc.com/ukrainian/politics/2015/07/150720_russia_mh17_resolution_rl
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1