Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Мовний табір "SmartKinder" - у дії (відео)

Мовний табір "SmartKinder" - у дії (відео)


З 30 травня на базі колегіуму вперше розпочав свою роботу мовний табір "SmartKinder" для учнів початкових класів (начальник Іващенко Юлія Василівна). Його відвідують більше 60 хлопчиків та дівчаток,які бажають вдосконалити та розширити свої знання з іноземних мов. Цікаві заходи згідно тематичних проектів проводять у двох англомовних загонах тренери Вовк Анна Юріївна, Іщенко Тетяна Петрівна, Зелінська Ліілія Володимирівна, Скрипак Ольга Вікторівна. У німецькомовному різновіковому загоні дружно співпрацюють з дітьми тренери Рула Наталія Вікторівна та Горпинич Тетяна Володимирівна.

У таборі діти не лише вдосконалюююь свої знання, вміння та навички у володінні іноземними мовами, а й оздоровлюються. На час проведення оздоровлювально-загартувальних та культурно-мистецьких заходів організовують дозвілля з дітьми вихователіі Бугрим Марина Сергіївна, Журавльова Валентина Петрівна та Самовол Людмила Іванівна.

Усі "смарткіндерівці" охоплені гарячим двохразовим харчуванням за кошти місцевого бюджету та спонсорів. Впродовж 3-х тижнів функціонування табору смачні сніданки та обіди для них готують працівники шкільної їдальні Репетун Олена Миколаївна, Мищено Марина Володимирівна, Пурик Любов Василівна та Титаренко Людмила Борисівна.

У кінці першого тижня роботи табір відвідали кореспонденти Запорізького телеканалу ТВ-5 Катерина Шапка та Тарас Шевченко. Зняте ними відео "Гуляйпольские "Smart Kinder":Гуляйпільський колегіум "Лідер"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1