завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна
Центр взаємодії Гуляйпільського відділення поліції з громадськістю.

Події 01-12 березня 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 141 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
01 березня 2017 року, звернулася громадянка П., про те, що невідома особа зателефонувала до заявниці з невідомого номеру телефону та представилась працівником банку "Ощадбанк" ввівши її в оману та попрохала назвати номер картки для профілактичних робіт. Після чого з рахунку було знято грошові кошти
Детальніше

Події 07-17 лютого 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 113 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
07 лютого 2017 року, звернувся громадянин Ш., про те, в м. Гуляйполе, на авто-мийці невідома особа скоїла крадіжку спортивного велесипеда. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
08 лютого 2017 року, звернулася громадянка Б., про те, що в м. Гуляйполе, невідома
Детальніше

Події 01-07 лютого 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 70 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
01 лютого 2017 року, звернулася громадянка К., про те, що невідома особа з підвального приміщення "Стоматологічної лікарні" в м. Гуляйполе, скоїла крадіжку 4-х вентиляторів з витяжки.За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
02 лютого 2017 року, звернувся громадянин
Детальніше

Події 21-30 січня 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 62 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
22 січня 2017 року, звернулася громадянка Б., про те, що в с. Залізничне, невідома особа скоїла крадіжку металевого верху плити та колосників. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
24 січня 2017 року, звернулася громадянка Х., про те, що в с. Верхня Терса,
Детальніше

Події 05-16 січня 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 95 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
05 січня 2017 року, звернувся громадянин Б., про те, що на автошляху "Гуляйполе-Новозлатопіль" біля с. Затишшя, водій громадянин К., керуючи автомобілем "Шевролет Нива", не впорався з керуванням, з’їхав в кювет та зіткнувся з деревом. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди до Гуляйпільської ЦРЛ госпіталізовані
Детальніше

Події 26 грудня 2016 року - 05 січня 2017 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 90 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
26 грудня 2016 року, звернулася громадянка Ш., про те, що в с. Малинівка, невідома особа проникла до незачиненого сараю та скоїла крадіжку 14 шт., курей. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
26 грудня 2016 року, звернулася громадянка В., про те, що в с.
Детальніше

Події 19-26 грудня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 57 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
19 грудня 2016 року, звернувся громадянин С., про те, що невідомі особи в м. Гуляйполе, скоїли крадіжку світильників світлодіодних в кількості 3 шт., які належать КП "Житлосервіс". За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
19 грудня 2016 року, звернулася громадянка
Детальніше

Події 11-19 грудня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 54 повідомлення про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
11 грудня 2016 року, звернувся громадянин Б., про те, що в м. Гуляйполе невідома особа з територіїї дитячого садку "Ластівка", спиляла та скоїла крадіжку ялинки розміром в 1 метр. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
12 грудня 2016 року, звернувся громадянин
Детальніше

Події 01-11 грудня 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 85 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
01 грудня 2016 року, звернулася громадянка Х., про те, що вона перерахувала грошові кошти у сумі 825 грн. на картку "Ощадбанку" на ім′я громадянина Г., за пересилку товару через "Нову Пошту", який вона замовила на інтернет сайті "ОLX". Вище вказані кошти були зняті з банкомату в м. Гуляйполе, але товар
Детальніше

Події 19-28 листопада 2016 року

За вказаний період, до Гуляйпільського відділення поліції, надійшло 77 повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, частину з яких ми доводимо до Вашого відома, а саме:
21 листопада 2016 року, звернувся громадянин Ф., про те, що з нежилого будинку його колишньої дружини в с. Успенівка, невідома особа скоїла крадіжку холодильника, велосипеда та телевізора. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Триває досудове слідство.
21 листопада 2016 року, звернувся
Детальніше