Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На автодорогах Запорізької області у посиленому темпі триває ремонт шляхів

На автодорогах Запорізької області у посиленому темпі триває ремонт шляхів


У Запорізькій області на автодорогах загального користування місцевого значення продовжуються роботи з ремонту покриття та експлуатаційного утримання.

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, особлива увага приділена ремонту ділянок доріг із найбільшою інтенсивністю руху транспорту з урахуванням напрямків руху шкільних автобусів, місць розташування закладів освіти та охорони здоров’я, а також ремонту ділянок доріг, по яких місцевими громадами прийняті рішення про співфінансування ремонтних робіт.

Всього заплановано відремонтувати поточним середнім ремонтом 54,9 км місцевих автомобільних доріг та 42 588 м2 комунальних доріг. За станом на 18 жовтня укладено 100% − 22 договори − на виконання робіт з поточного середнього ремонту. Завершено виконання робіт на 20 об’єктах поточного середнього ремонту на місцевих дорогах загальною протяжністю 53,2 км, (97% від плану).

Продовжується поточний середній ремонт у Вільнянському районі на місцевій автодорозі С080513 /Н-15/ – Вільнянськ – /Н-15/, км 7+785 – км 9+610 в районі міста Вільнянськ на ділянці 1,7 км.

На комунальній дорозі по вул. Ломоносова в місті Мелітополь завершено влаштування вирівнюючого шару та влаштовано 17000 м2 верхнього шару покриття з планових 42 588м2.

Станом на 18.10.2019 виконано ремонтних робіт за рахунок експлуатаційного утримання на загальній площі 280 741 м².

Завершені роботи з ремонту штучних споруд:

у Новомиколаївському районі з аварійного ремонту мостового переходу через р. Верхня Терса на автодорозі О081237 Новомиколаївка – Сторчове – Максимівка – Михайло-Лукашеве в районі с. Новомиколаївка;
у Вільнянському районі з ремонту деформаційних швів на шляхопроводі автодороги С080513 /Н-15/ - Вільнянськ - /Н-15/;
у Пологівському районі з аварійного ремонту мостового переходу на автодорозі О081491 Пологи – Кінські Роздори – Андріївка – Нововасилівка – Бердянськ на км 5+600 в районі міста Пологи.

Завершені у повному обсязі роботи з планування узбіч, покосу трав на узбіччях доріг механізованим та ручним способом, з встановлення та заміни дорожніх знаків.

Продовжуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки, виконано розмітку на 326 км місцевих доріг.Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1