Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На автошляхах Запорізької області підготували стоянки для авто на випадок поганої погоди.

На автошляхах Запорізької області підготували стоянки для авто на випадок поганої погоди.Служба автодоріг на території Запорізької області нагадує власникам автомобілів про особливості експлуатації транспортних засобів взимку, особливо при поїздках на далекі відстані.

У зв′язку з ускладненням погодних умов і через відсутність на транспортних засобах, насамперед, які здійснюють перевезення вантажів, необхідного облаштування для експлуатації взимку на автомобільних дорогах загального користування формуються затори, з′їзди автомобілів з узбіч, виникають інші надзвичайні ситуації, що ускладнює експлуатаційне утримання доріг в цей період.

Служба автодоріг на території Запорізької області закликає водіїв через несприятливих погодних умов утриматися від поїздок на далекі відстані. У разі крайньої необхідності рухатися слід користуватися зимовими шинами, упорами противідкотними та ланцюгами протиковзання на колесах, укомплектовувати автомобілі тросом і лопатами для виїзду з допустимих заторів, дотримуватися безпечний швидкісний режим руху.

При виникненні надзвичайних ситуацій на автодорогах загального користування Запорізької області водіям слід негайно повідомити оператору диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 і по можливості не продовжувати рух по цій ділянці автодороги, а почекати. Для таких випадків Службою підготовлені стоянки (місця відстою) великовантажних транспортних засобів на дорогах Запорізької області в період несприятливих погодних умов зимового періоду 2015-2016 року, інформує управління у справах преси та інформації ЗОДА.

Джерело: ipnews.in.ua
1

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1