Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На даху КСК «Сучасник» розпочато ремонт

На даху КСК «Сучасник» розпочато ремонтПерші результати роботи виконкому Гуляйпільської міської ради.

Лише півроку тому у спадок новоствореній громаді дісталася найболючіша проблема – покрівля КСК «Сучасник» і наслідки її протікання в середині будівлі. Про її стан говорили усі мешканці громади, у газетах писали про бездіяння влади.

Справді, історія з покрівлею вже тягнеться три роки. Фінансування робіт відбувається за рахунок коштів обласного бюджету. Замовником є Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації, який через процедуру публічних закупівель у 2017 році визнав переможця – підрядну організацію ТОВ «ВІЗИН РІЧ» (директор Заїка І.О.).

У вересні 2017 року на подвір’я КСК «Сучасник» заїхала техніка, завезли будівельні матеріали, представники підрядної організації розпочали ремонтні роботи. Але будівельна бригада працювала нестабільно, спостерігалися простої в роботі, матеріали завозилися із затримкою.

Керівництво району запрошувало спеціалістів та представників замовника, неодноразово на об’єкт приїздили комісії, про що свідчать протоколи та акти обстеження об’єкту будівництва.
Комісії виявили порушення, вказали на недоліки, вимагали їх усунення. Але у грудні 2017 будівельники припинили роботи і більше їх не бачили. Стосовно головного підрядника ТОВ «ВІЗИН РІЧ» порушена кримінальна справа, ведеться розслідування.

У травня 2018 року Департамент капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації оголосив черговий тендер, без якого неможливе освоєння коштів обласного бюджету. По його завершенню підписано договір про виконання робіт між Департаментом капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації та переможцем аукціону – товаристовом з обмеженою відповідальністю «Бревес» (м. Запоріжжя), директор Шмигльов В.В.

На замовлення Департаменту капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації ТОВ «БУДІНДУСТРІЯ ЛТД» провело технічний огляд та лабораторне випробування політіролбетону, який укладений на покрівлі КСК «Сучасник», та надало звіт, у якому говориться про те, що все, що зробив попередній підрядник, слід демонтувати.

Липневі грозові дощі дійсно накоїли лиха, додавши роботи працівникам культури, які власними силами намагалися врятувати книги, майно, зберегти будівлю.

Щоб пришвидшити початок робіт, міський голова став ініціатором нарад, які відбулися на початку серпня в Запоріжжі.

І дійсно, результат є. На цьому тижні заїхала бригада і вже розпочала із ремонту даху над сценою КСК.

Ми будемо вас інформувати про хід ремонтних робіт.

0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1