Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На датському острові Борнхольм знайшли загадкові камені

На датському острові Борнхольм виявлені камені з нанесеними малюнками. Їх призначення поки залишається неясним. Знахідки були передані фахівцям Борнхольмского музею.

На датському острові Борнхольм знайшли загадкові камені


Всього за останній час було знайдено більш 300 каменів, повідомляє The Copenhagen Post. Оскільки Борнхольм іноді називають «сонячним островом», знахідки отримали назву «сонячні камені».

За словами дослідників, малюнки на каменях були зроблені в кам’яному столітті близько 5 тис. років тому. Деякі камені мають радіальні лінії, що йдуть з одного центру, завдяки чому вони нагадують павутину. На інших нанесені квадратні елементи, що нагадують поля.+

Багато з каменів були досить сильно стерті. За словами вчених, можна припустити, що хтось носив їх у кишені.

Це не перша подібна знахідка за останні кілька років. Перший такий камінь був знайдений в 1995 році в районі археологічного пам’ятника Ріспеб’єрг. Варто відзначити, що каміння з квадратними елементами до цього моменту не зустрічалися.

На датському острові Борнхольм знайшли загадкові каменіНа датському острові Борнхольм знайшли загадкові каменіНа датському острові Борнхольм знайшли загадкові камені
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1