Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На кубок першості з баскетболу.

На  кубок першості з  баскетболу.Минулого тижня закінчилися змагання першості району з баскетболу серед юнаків загальноосвітніх шкіл, в яких взяло участь 16 команд. Для здійснення почесної місії нагородження команд-переможців та кращих гравців на спортивне свято до ДЮСШ завітав заступник голови райдержадміністрації Павло НАУМЕНКО.
Грамотами були відзначені шість команд, які в результаті напруженої боротьби дійшли до фінальної частини змагань. Місця розподілися так: шосту сходинку посів колегіум «Лідер», п'яту -Успенівський НВК, четверту - Воздвижівський НВК, третє місце і кубок за нього здобув Верхньотерсянський НВК, друге - спортсмени Любимівського НВК, а перше виборола команда ЗОШ №1 (тренер - вчитель фізкультури Олександр Яковенко), яку нагороджено перехідним кубком.
Особисті грамоти вручено Олексію Кучерявому (ЗОШ №1), якого за підсумками суддівського голосування названо кращим гравцем змагань, а також учню Успенівського НВК Степану Биковському, який отримав приз глядацьких симпатій.

Джерело: газета "Голос Гуляйпiлля"
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1