Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

На порозі професійного вибору

Інформаційно-просвітницька діяльність є невід’ємною частиною виховання учнівської молоді. Своєчасна профорієнтаційна робота з учнями щодо допомоги у виборі майбутньої діяльності є запорукою успішного самостійного вибору дитиною.

13 грудня 2018 року представники Гуляйпільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали до Гуляйпільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату з метою розширити уявлення учнів про світ професій.

Спеціалісти Центру використали у роботі комплекс методів, які найширше розкрили тему вибору майбутньої професії.

У ході тренінгу дітям було наголошено про те, що професій у світі тисячі, але це не означає, що потрібно перебрати всі, щоб знайти одну-єдину, треба обмежити коло професій, з яких доведеться обирати. Ці межі окреслені формулою «Хочу-Можу-Треба». За допомогою групової роботи в ігровій формі розтлумачено дану формулу та надано інформацію щодо успішного вибору професії.

Кожен учасник заходу мав змогу висловитись щодо власних вподобань стосовно вибору майбутньої професії. Всі думки та висловлювання закріплено грою «Дерево професій».

Таким чином, знайти себе – означає зрозуміти своє покликання, призначення, визначити свої інтереси. Саме таку ціль переслідував даний захід. Учасники тренінгу розширили уявлення про світ професій, отримали пізнавальну інформацію. Загалом роботою охоплено 21 учень 9-10 класів.

Гуляйпільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

На порозі професійного виборуНа порозі професійного виборуНа порозі професійного вибору
0

Посилання на публікацію

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1